بند ناف قدامی

سلام دوستان من سونو انجام دادم در ۱۲ هفتگی دکتر گفت که جفتم یکم پایینه .بعدش گفت که احتمال داره درست بشه کسی هست که اینطوری بوده باشه و بعد درست شده .آیا نگران کننده و خطرناکه؟؟؟

تو غربالگری بهتون گفتن؟

سلام عزیزم
نگران نباشید بله ممکنه با بالاتر رفتن سن بارداری جفت هم بالاتر بره
اصلا خطرناک نیست حتی اگر بالا نره فقط باید مراقبت های بیشتری انجام بدید عزیزم

مرسی خانم حکیمی

1 Likes

نه عزیزم از رو سونو ان تی بهم گفت که جفتم یکم پایینه .غربالگری مال آزمایش خونه .

1 Likes

مرسی.:grin:

خواهش میکنم عزیزم :blush:

1 Likes

من خودمم زمان بارداری جفتم قدامی و پایین بود تا آخرشم بالا نرفت اما هیچ مشکلی نداشت تنها ایرادش اینه که وقتی سنگین میشه شکمت احساس میکنی بچه خیلی پایینه و فشار میاره.

برای زایمان مشکلی نداشتین؟طیبعی یا سزارین کردین؟

بچه تون پسر بود یا دختر؟آخه یجا خوندم که گفته بود قدامی دختره و خلفی پسره .آیا این درسته؟؟؟

برای منم هفته های اول پایین بود که دکتر یه سری توصیه ها بهم کرد که انجام دادم ولی سونوی غربالگری رفتم گفت جفت داره خودش میکشه بالا،پایین باشه یه مقدار مراقبت بیشتر میخواد

جای نگرانی نیست عزیزم،زیاد پله بالا و پایین نکن،پیاده روی در حد نهایتا ده دقیقه بیشتر نباید بشه،نزدیکی خیلی کم انجام بدین اونم با احتیاط، پشت فرمون زیاد نشین و مسافرت ممنوع،کارهای سنگین انجام نده،هروقت احساس درد کردی توی ناحیه زیر شکم دراز بکش و پاهات رو بالاتر از سطح زمین بگیر،به پهلو بخواب…
اینا توصیه هایی بود که دکتر به من گفت انجام دادم الان خداروشکر دیگه درد زیر شکم ندارم

منم یه چند مدتی بود درد داشتم کشاله رانم درد میکرد و بعضی وقتا زیر نافم .دو تا ران پامم خیلی درد میکنه شبا که میخوام بخوابم .پس مال بند نافه این دردا؟

خواهش میکنم عزیزم

نه بابا مال من خلفی دختره

طبیعی بود.
نه مشکلی نداشتم

پسره.
فکر نکنم این چیزا درست باشه.
تو اینترنت ازین چیزا زیاد میگن.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.