بلوغ جنسی دختران

اینجور مسائلو نمیگم… واقعا زوده… اخی چقدر اذیت میشدی حتما

1 Likes

اره خیلی…شما نگین دوستای مدرسش…نمیدونم من تجربه ندارم فقط الان میگم مجازی شدع دخترام همه چیو پیش هم تعریف میکنن

انشالله… تو اولین فرصت با مشاوره صحبت میکنم بعدش کتاب بخرم و فک کنم یه هدیه هم بهش بدم خاطره خوبی واسش میمونه… به نظرت خوبه؟

2 Likes

اره خیلی خوبه

1 Likes

صحبت مادر بهترین گزینس
من مادرم میخواست بهم داستان پری شدن رو توضیح بده یه چند بار گفت بهم بورو برام از فلان جا اون نوار رو بیار بعد چند بار بهم گفت میدونی این چیه و اینطوری کم کم بهم داستان پری شدن رو توضیح داد و بعدش موهای زائد و و کم کم مادر شدن و …
و منم قطعا به دخملم ۵ سالم همینطوری وقتی بزرگ شد توضیح میدم

ممنون بابت راهنماییت… اتفاقا منم چند دفعه به دخترم گفتم برو برام بیار البته به اسم نوار بهداشتی نمیشناسه به اسم وسیله شخصی میشناسه… چند روز پیش بهش گفتم میدونی این چیه و چرا من استفاده میکنم بعد گفت فک کنم بخاطر اینکه تند تند دستشویی نری استفاده میکنی :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

1 Likes

آخی :grin:
خوبه برا شروع
یبار بهش لک خون دار نشون بده
بعد کم کم بهش بوگو داستان چیه
و اگه باهاش راحتی یبار پیشش نحوه استفادش رو توضیح بده و برا شوخی هم شده بگو ببنده
اینجوری به نظرم بهتره

اره باهاش راحتم ولی فک نکنم روم شه بهش نشون بدم… انشالله کم کم باید شروع کنم:heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

انشالله :point_left::heart::point_right:

1 Likes

:rose::rose::rose::heart::heart::heart:

1 Likes

عزیزم اول از همه خودتون مطالعه کنین با مشاور صحبت کنین. با توجه به روحیات دخترتون و سنشون بهترین روش انتخاب کنین. صمیمیت بین خودتون و دخترتون حفظ کنین و بهش این اطمینان بدین چه امروز چه در آینده از کوچکترین تا بزرگترین اتفاقی که افتاد شما حامیش هستین. دوران بلوغ حساس ترین دوران بچه هاست هر بچه ای باید با توجه به روحیاتش توی این دوران باهاش برخورد کرد.

3 Likes

ممنون از اینکه تو گپم شرکت کردی عزیزم… بله حتما همینکارو میکنم… برای مشاوره انلاین وقت گرفتم که انشالله کتاب معرفی کنن بخرم… انشالله ببینم چی پیش میاد :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

موفق باشین.
شک نکنین که با درایت و درستی قدم بردارین بهترین نتیجه میگیرین.
اول که گپ خوندم یه لحظه خودم جاتون گذاشتم که چند سال بعد باید برای دخملم بگم واقعا کار سختی هست و بدون کمک و مطالعه نمیشه امیدوارم همه ی مامان ها موفق باشن

1 Likes

بله درسته… مسئله ساده ای نیست که بشه براحتی ازش گذشت… امیدوارم همه مامانا موفق باشن و با مطالعه به بچه هاشون بتونن تو هر زمینه ای کمک کنن

1 Likes

من راستش هنوز زیاد اطلاعاتی تو این زمینه ندارم
ممنون بابت گپتون منم استفاده کردم:rose:
ولی مسئله خیلی مسئله ی حساسیه و باید آگاهانه رفت جلو تا بهترین اتفاق بیفته
ممنون میشم هر کاری کردین اینجا بیاین بگین تا از تجربتون استفاده کنیم:rose:

ممنون بابت شرکت شما تو گپم… چشم حتما… با مشاوره صحبت کردم حتما میام اینجا بهتون میگم…

1 Likes

:rose::rose::rose::rose::rose:

چشمتون پرنور:heart:

ممنونم:kissing_heart:

1 Likes

:rose::rose::rose::rose::rose:فدات

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.