بلد بودن نسخه خوانی

بچه ها اگه کسی بلده نسخه بخونه بیاد بگه اینا چه آزمایشاتی هستن چند تاشو میدونم بقیه گیجم کردن

اگه عفونت یا التهاب داری دکتر میخواد تشخیص بده که علتش چیه چون چند تا ازمایش مختلف نوشته با قند و تیرویید

2 Likes

نمیدونم دارم یا نه فقط ۱۵ ماهه اقدامم بخاطر همون رفتم دکتر

هپاتیت و یکی دوتا ازمایش عفونی دیگه هم نوشته برای اطمینان که اگه مشکلی باشه برای بارداری رفعش کنی

1 Likes

دخیره تخمدان.قند و تیروییدو…

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

ممنون عزیزم.

2 Likes

دوست عزیز آزمایش ذخیره ی تخمدانی و قند خون ناشتا و آزمایش خون روتین قبل بارداری و تیروئید هستش

1 Likes

ممنون خانم طاهری عزیز :heart::heart::heart:
واسه این ازمایشا باید کی برم؟ ازمایشگاه گفت که نباید پریود باشی ولی واسه پرولاکتین مگه نباید روز دوم یا سوم پریودی بریم ؟ ازمایش AMH چطور ممنونم

براذخیره تخمدون بیشترتوپریودی وگرنه من ازمایش پرولاکتینم توپریودی دادم ک دکترگفت مشگلی نداره

واسه منم اون آزمایشگاهی که میخوام برم نسخمو دید گفت نباید پریود باشی دیگه الان نمیدونم چیکار کنم گیجم

من یه بارم ازمایش tsh و پرولاکتین دادم روز دوم پریودی

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.