بلاخره رفتم عکس رنگی

بلاخره رفتم بچه ها خیلی درد داشت خیلی انقد. گریه کردم ک نگو فشارم کلا افتاد انکار باز داشتم زایمان میکردم
دعا کنید زود باردار شم دکترم گفت ی کم لوله هات تنگ بود الان باز شد

13 Likes

@Yamur72 عزیزم بیا زحمت تگش با تو من دیگ جون ندارم

4 Likes

از صب دکتر بودم تا الان ناهارم هنوز نخوردم

2 Likes

چون لولت مشکل داشته درد داشتی من چون مشکلی نداشتم دردش کم بود برام در حد پریودی بود خیلی راضی بودم‌ایشالله نتیجه مییگری

3 Likes

مگه با عکس گرفتن لوله ها درست میشن؟؟؟

انشالله زود باردار بشی گلم

4 Likes

یامو رفته ای وی اف کنه نیستش عزیزم براش دعا کن

4 Likes

اره درست میشن فقط اونایی ک چسبندیگی لوله دارن درست نمیشه باید برن لاپاراسکوپی

4 Likes

عزیزم خداروشکر که لوله هات بازه
الان دیگه درد نداری؟ منم درد داشتم ولی ان شاالله باردار میشی زودتر سعی کن تا یه هفته آنتی بیوتیک بخوری رحمت عفونت نکنه عزیزم

4 Likes

یامور نیست رفته ای وی اف حتما بیهوشه الان

4 Likes

عه نمیدونستم انشالله زود باردار بشین گلم

3 Likes

از من اصلا درد نداشت چرا:joy:نکنه دکترم بد بوده

4 Likes

ایشالله زود باردار شه:grin:من ک فعلا زیر نظر دکتر نیستم ببینم خدا چی میخواد میخوام با ورزش اقدام کنم ن با قرص

4 Likes

انشالا ک باردار میشی گلم تازه میگن خوبه ک درد داشته باشه ادم موقعه عکس رنگی یعتی مشکل اون بوده و رفع شده

3 Likes

انشالله
خو اقدام نیسی مگه؟ :sweat_smile:مگه حتما باید زیرنظر دکتر باشی زیرنظر خدا باشی گلم

3 Likes

اقدامم عزیزم ولی فعلا هفت ماهه نرفتم دکتر تا ببینم خدا چی میخواد واسم

3 Likes

ان شا ء الله موفق میشی منم الان کلی گریه کردم
میگن به مرور زمان عروق بدن کلا تنگ میشن اب زیاد بخور دوست منم گفت عکس رنگیش خیلی درد داشته بخاطر تنگی بوده
حتما مراقبت کن از خودت بحق آل محمد(ص) ای ماه حامله میشی:palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::ok_hand:

2 Likes

انشالله که زود باردار بشی عزیزم :heart:

1 Likes

اوهوم ماله منم درد داشت مث زایمان

2 Likes

ان شاءالله ک ب زودی باردار شی عزیزم

2 Likes

پناه بر خدا عزیزم

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.