بلاتکلیفی بین پریود و بارداری

سلام،وقت به خیر،من هرماه بین روز ۱۴تا۱۷پریود میشم،ولی این ماه هنوز این اتفاق نیافته،اقدام با بارداری هم طبق تقویم تخمک گذاری بوده،البته روز ۱۸ماه بیبی چک استفاده کردم که منفی،ولی هیچکدوم از علائم پریود رو هم ندارم،
واقعا بلاتکلیفی نگرانم میکنه…
شمامیدونید چیکار باید بکنم

عزيزم بهترين زمان براي گرفتن نتيجه از بي بي چك استفاده آن بعد از 1 هفته تاخيره.
اگر خيلي عجله داريد آزمايش خون بديد كه بدون نسخه پزشك و با درخواست خودتون هم امكان پذيره.

عزیزم چرا ازمایش خون نمیدی؟؟
البته من به یه روز تاخیر بی بی چک گذاشتم مثبت شد
ولی واسه اینکه فکرت راحت شه یه ازمایش بده بگوجوابشم سریع آماده کنن :joy:

1 Likes

ادم ک اقدام میکنه پریودش میریزه ب هم

1 Likes

سلام عزیزم خواهرشوهر منم مثل شما اقدام کرده بود پریودش بهم خورد ولی بعد فهمید حامله نیست. رفت ازمایش داد دکتر بهش گفت تنبلی تخمدان و یه مشکل دیگه داره و باید اونو درمان کنه بعد حامله بشه… شما هم آزمایش بده بعد برو دکتر باهاش مشورت کن .انشالله که حامله ای

سلام عزیزم
نگران نباشید، همون طور که دوستان فرمودن در زمان اقدام به بارداری ممکنه قاعدگی عقب جلو بشه و دچار تاخیر بشید. برای آگاهی از بارداری باید اجازه بدید یک هفته از موعدتون بگذره بعد از بی بی چک استفاده کنید. آزمایش رو هم می تونید بعد از موعدتون بدید اما دو سه روز بگذره مطمئن تره.

1 Likes

دلیل اینکه تو اقدام قاعدگی دچار تاخیر میشه چیه?
مال منم ماه اول و سوم اینطوری شد
ولی ماه دوم اقدامم سر موعد پریودم, پریود شدم

استرس میتونه باشه
اینکه بدنت داره اتفاقات جدیدی رو تجربه میکنه هم هست

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.