بقایای بارداری

سلام
من ی سقط جنین طبیعی داشتم اما بقایای بارداری مونده بود و حدود یک ماهه ک خونریزی دارم به دکتر مراجعه کردم قرص متیل و چیزای دیگه دادن که بعد از مصرف مجددا سونو انجام دادم اما امروز که مراجعه کردم گفتن تو نتیجه سونو اکوژن به ابعاد ۱۰ میل هنوز مشاهده میشه که باید کورتاژ انجام بدی وجفت دفع شده…میشه منو راهنمایی کنین که آیا حتما باید کورتاز انجام بدم با توجه به اینکه تاحالا زایمان نداشتم؟؟
اگه نخوام کورتاژ کنم چه عواقبی داره؟؟
دکترم که میگفت هیچ راهی نداره ولی منم شرایط کورتاژ رو در حال حاضر ندارم

1 Likes

عزیزم سقط من۲ماه طول کشید.نگران نباش من پنچ بار واسه بقایا رفتم سونوگرافی اصن تمومی نداشت.یکم تحرکت رو بیشترکن و زعفران وچیزهای قاعده آوربخور تا سریع خودش دفع بشه من هم امپول زدم هم قرص خوردم بازم بقایا داشتم.انشالله سریع دفع بشه عزیزم

کورتاژ ربطی به اینکه زایمان داشتین یا نه نداره
اگه از نظر هزینه میگید بله حق باشماست
برای کورتاژ صبح خیلی زود میرید ، ان شالله تا عصری بر میگردین خونه یکی دو روز استراحت میکنید بعد زندگی عادی شروع کنید دو تا سه هفته بعد هم پریود میشد

سلام عزیزم
اگر پزشک صلاح دونستن کورتاژ کنید باید انجام بدید چون اگر بقایا داخل بمونه باعث عفونت و مشکلات بدتری میشه

خانم حکیمی بعداز استفاده قرص جلوگیری پریود نشدم.چقد طول میکشه که پریود شم؟دکترم گفت یه هفته استفاده کن بعد قطع کن الان همینکارو کردم ولی یه هفته میگذره پریود نشدم

عزیزم اگ کورتاژ ندی و داخل رحمت بمونه دوراز جون چسبندگی پیدا میکنه رحمت و عفونت خیلی زیاد ک خطرناکه.منم سقط داشتم ۲۰ میل بقایا داشتم هرچی داروگیاهی خوردم و قرص بهو دادن تو بیمارستان بقایا نیومدن تا کورتاژم دادن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.