بغل کردن نینی

سلام خانوما خوبین؟؟
خانومایی ک نینیتون خیلی بغل میشد یا میشه،بنظرتون وقتی سینه خیز،نشستن و…هم یاد بگیرن بازم زیاد بغل میشن؟؟
راهکارتون چیه برای اینکه زیاد بغلشون نکنید وگریه نکنن؟؟
خیلی وقتا با اسباب بازی واینهام سرگرم نمیشه مثلا وفقط بغل میخواد،بغل کردنشون مشکلی نداره و منم دوست دارم بغلش کنم،اما بیش از اندازش خوب نیستو دست وکمرم درد میکنه،حالا بعضی روزا کمتر میخواد بغل باشه ولی بعضی روزا خیلییییی.
راهکاراتونو بگید ممنونم.
میدونمم ی روز دلمون برای اینقدی بودنشون تنگ میشه :heart_eyes::heart_eyes:ولی دستم خیلی درد میکنه :rofl::rofl:

3 Likes

پسر من نزدیک ب ۵ ماهشه وقتی مادرم یا دختر عمو هام میبینه دست و پا میزنه که بغلش کنن ولی خودم باشم بیشتر دوست داره بازی کنم باهاش ولی گاهی هم گریه کنه بغلش نمیکنم میزارم کریر میزام جلو تی وی با اون یکم سرگرم میشه ولی دیگران بغلش میکنن:frowning:

2 Likes

خوب بچه زیاد پیشته برات بغل کردنش غادی میشه ولی بقیه ک دیر ب دیر میبیننش هی دلشون میخواد از فرصت نهایت استفاده رو بکنن. من برادرزاده ام ک میاد دائم دلم میخواد بغلش کنم. وقتایی ام ک خودم نرم سمتش اون خودش میاد :grin: خیلی کیف میده من دخترعموها و مامانتو کاملا درک میکنم. اصلا آدم ی بچه ای رو دوست داشته باشه نمیتونه کاری ب کارش نداشته باشه

3 Likes

اره دقیقا ولی تو ی مهمونی هم که میرم راحتم کلا بغل اوناس:rofl::woman_facepalming:

1 Likes

بچه بغلی اصلا خوب نیس دائم گریه زاری میکنه:expressionless:عادته دیگ بخای خوب بشه باید محلش نذاری

1 Likes

به نظر من وقتی مادر شدیم در مقابلش مسئولیم…وقتی بچه مون به بغلمون نیاز داره چرا باید ازش دریغ کنیم…حالا یا میخواد خودش لوس کنه یا جاییش دزد کنه…وقتی به سمتمون می یاد یعنی به بغلمون به محبتمون نیاز داره…مگه چن سال میخواد تو بغلمون باشه یکم از اب و گل در بیاد اینقدر چیزا برای سرگرمیش داره که ارزومون میشه بغل کردنش…خودم هر وقت احساس کنم بغل لازم داره بغلش میکنم…میزارم تو بغلم بخوابه…خیلی وقتام میزارم رو زمین پستونکش بهش میدم یه اهنگ میزارم میرم اشپزخونه می یام می بینم خوابش برده

2 Likes

پسر من خیلی تلویزیونم قبول نداره آخه :rofl::rofl:زیادم نذاشتم ببینه در کل

1 Likes

آخه گریه جانسوز میکنه دل آدم یجوری میشه ک نمیشه بغلش نکرد

1 Likes

آره واقعا حرفاتو قبول دارم منم با اینکه دست وکمرم خیلی درد میکنه ولی خب زیاد بغلش میکنم،اما خب گاهی واقعا سخت میشه،بعد اینکه میترسم تاثیر داشته ک دیر سینه خیز واینا بره،تاثیری نداره؟

1 Likes

باید ب اطرافیانم تذکر بدی ک وقتی ساکته بغلش نکنن مثل وظیفه میشه

1 Likes

چرا تاثیر داره :neutral_face:وقتی پدر مادر هستن خودش چرا تلاش کنه؟

1 Likes

نبابا زیاد بغلش نمیکنه کسی

1 Likes

ای خدا :face_with_raised_eyebrow::frowning:

1 Likes

نه…به غیزه خودش زمانش بشه سینه خیزشم میره

مرسی عزیزم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.