بعد ۵ سال منم مامان شدم😍🤰✨

سولماز جون چه خبر
شوهرت هنوز در حال پخش کردنه شیرینیه :rofl::rofl::rofl:

1 Likes

فدات بشم عزیزدلم ان شالله بزودی میایی خبر بارداریت رو میگی ذوق میکنیم برات :star_struck::heart_eyes::heart::heart::heart::heart::heart::kiss::kiss::kiss:

سلام عزیزدلم سلامتی شکر شوهرم دیروز هرکه رو دید بهش شرینی داد :sweat_smile::sweat_smile: امروز کسی نبود پیشم مجبور شد خودش بمونه کلی سرش غر زدم :grin:

1 Likes

خداروشکر عزیزم انشاالله همیشه خوب باشی
الهی کنار هم شاد و سلامت باشید
چشم بد ازتون دور باشه انشاالله

ماشاالله لاحول ولاقوه الابالله العلی العظیم

1 Likes

خخخ حالا چرا غر زدی ؟

1 Likes

فدات بشم من عزیزدلم :heart::heart::heart::kiss::kiss::kiss::kiss::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

خدا نکنه گلم
الهی دشمنات فدا بشن :rose::shamrock::wilted_flower::herb:

2 Likes

نمیدونم والا چون اصلا نمیتونم بلند شم همش استراحت خسته میشدم میگفتم فلان کارو کن میگفتم اونجای خونه تمیز کن میگفتم آب بیار میگفتم میوه بیار کل خونه رو جارو برقی زد سرویس رو تمیز کرد :rofl::rofl: بیچاره از ساعت ۲ خوابیده هنوز بلند نشده از بس خسته بود

3 Likes

سولماز جون همسایمون ۳ قلو داره خیلی بامزه هستن
خیلی باحالن ۳ تاشون با هم
حرف میرنن :rofl::rofl:

2 Likes

به شوهرم گفتم وقتی زایمان کردم تا چند هفته مرخصی بگیر دست تنها نمیتونم بار اولمه بلد نیستم

اخیییی عزیز دلم … خدا بهش سلامتی بده
آره آدم یه جا میشینه بیکار میشه دلش میخواد هی غر بزنه
الانم هورمونات بهم ریخته بعدا درست میشی :rofl::rofl:

1 Likes

شبیح هم هستن!؟

اره خیلی سخته مطمئن باش خودش اینقدر ذوق میکنه حالا حالاها پیشت می مونه

1 Likes

بیچاره میگفت روز اول اینقدر کار ازم کشیدی تا ۹ ماه ۲۰ کیلو کم میکنم با کارات :rofl:

1 Likes

کُپ همن
۳ تا دخترن
دوتاشون عینک دارن یکیشون نداره :rofl::rofl::rofl:

1 Likes

اخییی ای جان
بگو تا باشه از این مدل کار کردنا …‌

1 Likes

۲ ۳ ستا بشقاب رو یک ساعت دورشونه تا بشورتشون اون موقعه هم که میاد تا از کله سرش تا نوک پاش خیسه :rofl::rofl: میگه همیشه میگفتم حوش بحالت تو خونه ای نمیخواد کار کنی ولی الان روزی هزار بار خداروشکر میکنم زن نیستم

3 Likes

وایییی خدا حفظشون کنه چه جالب فکر کنم لباساشون هم ست هست :heart_eyes:

1 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl:
پس چی فکر کردن کار تو خونه راحته

2 Likes

آره دیگه همه چیشون اکثرا شبیه همه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.