بعد ۵ سال منم مامان شدم😍🤰✨

سلام دوستان زنگ زدم آزمایشگاه جواب رو پرسیدم بهم گفتن که :disappointed:
:disappointed:
مثبته :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::sweat_smile: شکر خدا بعد ۵ سال چشم انتظاری :sob::sob::sob::sob::sob::sob: خدایا شکرت ان شالله خدا یه نی نی سالم قسمت همه بکنه :sob::sob::sob: نمینونم پشتر از این تایپ کنم از بس دستام میلرزه و گریه میکنم :sob::sob::sob::heart:

151 Likes

الهی شکرررررر
مبارکت باشه الهئیییییی
از دیروز که حدیث کسابه نامت بود منتظرخبرت بودممممم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
الهی به سلامت بگذرونی این ۹ماه رو:kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

19 Likes

@u919949

5 Likes

ای جاانم مبارک باشه مامان شدنت ان شاالله قدمش پرخیر و برکت باشه.میدونم خیلی خوشحالی ک بعد از این همه مامان شدی لطفا برا منم دعا کن:kissing_heart::pensive:

10 Likes

ممنون عزیزدلم :heart::heart::heart: :sob::sob::sob: ان شالله بارداری سالم قسمت همه بشه

10 Likes

وااای عزیزم حالتو درک میکنم منم بعد پنج سال باردار شدم ، عزیزم فقط بهت ی توصیه میکنم اصلا زود ب زود و ب مدت طولانی تا 2,3ماه حمام نرو ، کار سنگین نکن، استرس نداشته باش، ماها ک سخت باردار شدیم باید خیلی مراقب باشیم عزیزم، مراقب خودت و تو دلیت باش گلم ، انشالا پر روزی و پر برکت باشه و با اومدنش شادی مهمون خونتون باشه

16 Likes

فدات عزیزدلم ان شالله به حق دوازده امام بزودی گپ بارداریت رو بزنی عزیزم توکل بر خدا:heart::heart::heart:

10 Likes

خیلی بهت تبریک میگم عزیزم مواظب خودت باش انشالله یه نی نی ناز و سالم بیاد بغلتون :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::heart_eyes:

7 Likes

خداروشکر عزیزم اون قلب مشکیو بردار از تو موضوعت بدو بدو

5 Likes

عزیزم چه خبر پریود شدی یا هنوز خبری نیست ؟؟

5 Likes

الهی آمین:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

5 Likes

وااااای مبارک عزیزم
انشالله سلامت بغل کنی نینی رو
مشکلتون چی بود؟,ای یو ای کردی ابجی؟؟؟؟
التماس دعا عزیزم:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

5 Likes

ممنون گلم ان شاالله

4 Likes

فدات عزیزدلم باشه چشم خیلی ممنون از توصیه هات :heart::heart::heart::heart::kiss::kiss::kiss:

4 Likes

چ خبرا خوبی عزیزم.اره چهار پنج روزع پاک شدم دارم اقدام میکنم دوبارع:pensive:

6 Likes

هزاررررررررررررربار شکر وای خدا چقدر بزرگه چقدر مهربونه شکرت الله شکرت ان شاء الله صحیح سالم بیاد بغلت ان شاء الله این دورانو به سلامتی طی کنی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

5 Likes

فدات عزیزم تشکر ان شالله :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

2 Likes

اخی عزیزم انشالله این ماه پری نشی تا نه ماه دیگه منم امروز اولین روز اقدامم بود به امید خدا انشالله هر دو باهم باردار شیم:hugs::hugs::hugs:

6 Likes

ان شاالله خدا از زبونت بشنوه

4 Likes

فدات عزیزدلم ۵ سال تنبلی تخمدان شدید دارم بار دوم iui هستم ان شالله به حق اولاد فاطمه زهرا بزودی توهم گپ بارداریت بزنی عزیزم :heart::heart::heart::heart::heart::heart:

7 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.