بعد کورتاژ چقدر طول میکشه باردار بشیم

بعد یه چیزی ام اینکه واقعا بهش فکر نکن
میدونم حرص نخوردن سخته اما سعی کن بی توجه باشی
انگار اصلا اقدام نیستی توکل کن به خداوند حتما خودش بهت میده

2 Likes

نه عزیزم من دوسال اقدام بودم

2 Likes

خدانکنه خوشگلم
طفلک این دنیا جای خوبی براش نبود
حالا انشالله تو این ماه مامان بشی ما ذوق تو رو کنیم:pray::pray:

4 Likes

انشاالله مجددا خداوند بهتون فرزند صالح و سالم بده:palms_up_together:t2::sunflower::green_heart:

2 Likes

اها من دفع پیش با ماه اول شدم بعد کورتاژم اینجور شدم

2 Likes

باز خداروشکر یکی داری خدا دومیم میده ایشالا
دعا کن یعنی میش من از صبح پهلو سمت چپم تیر میکش نمیدونم چرا موعود پریودمم ۴ ام ممکنه تخمکی الان ازاد بشه اخه این ماه پنج تا داشتم

3 Likes

انشالله مرسی از لطف و دعای قشنگت عزیز دلم⁦:heart:⁩⁦:heart:

3 Likes

من از وسط سیکلم زیر دلم قسمت رحم با تخمدان راستم تیر میکشید به شوهرم میگفتم این درد مال تخمک گذاریه اگه اقدام کنیم میگیره حتما
ولی شبای بعدشم دردش بود
نگو درد بخاطر بارداری بوده نه تخمک گذاری
حالا انشالله مال توام گرفته که درد داری
اقدام کن انشالله خدا لطف و مهربونیشو شامل حالت میکنه:pray::pray:

3 Likes

انشالا یعنی میشه انقد نذر کردم ک

2 Likes

بنظرم نگران نباش وقتی با دارو قبلا انقد راحت باردار شدی تازه قلبشم تشکیل شد،چند مرحله جلوتر از کسایی هسی ک مشکل دارن و مدام درگیر بارداری پوچ هستن،بنظرم همون کلومیفن خودش کافیه،اگه تونستی پودر اینوفولیک بگیر،ورزش حتمااا انجام بده و سنت خداییش مناسبه و درگیر حرف بقیه نشو،میدونم سخته و هرچی بگی حق داری،ولی برا دلایلت تو اون ۴سال ک بچه نخاستی و برا چیزایی که در ازاش بدست اوردی ارزش قایل شو و برات کمرنگ نشن،اتفاقا افرین ب تو که صبر کردی و زود بچه نیاوردی،بنظرم همه ما تو بهترین تایم ممکن خودمون باردار میشیم،قوی باش و لبخند بزن:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

3 Likes

فدات بشم چ خوب دلداری دادی ممنون از انرژی مثبتت

3 Likes

سلام عزیزم.نمیدونم چقد طول میکشه ولی کاش خیلی طول نکشه منم اردیبهشت کورتاژ شدم و این ماه اقدام‌کردم و نشده فعلا

3 Likes

انتظار سخته واقعا🥲

2 Likes

زود نبود اخه دکتر ب من گفتی ۶ماه باید صبرکنی

1 Likes

ن واله .

چرا قلب کوچیکشون وایمیسته اخه

2 Likes

چقدر این گرده خرما جواب میده. .من اصلش خریدم … شبا قبل نزدیکی می خوریم …

1 Likes

نمیدونم دوستمم تازگی تو ده هفته وایستاد قلب بچه اش

2 Likes

منم تو ۶هفته و۴روز قلبش واستاد و توقف رشد داشت

2 Likes

عزیزم انشاالله حتما زود زود مامان میشی:ok_hand:t2::heart_eyes::heart::sunflower:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.