بعد کورتاژ چقدر طول میکشه باردار بشیم

قبلا داستانمو گفتم ولی باز خواستم بگم کسی میدونه راهنماییم کنه
من برج ۸ سال ۹۴ عروسی کردم تا سال ۹۸ تو فکر بچه نبودم دی ۹۸ بود بفکر بچه بودم و چون خودم برادر بزرگ ندارم دوست داشتم بچه اولم پسر بشه رژیم گرفتم و فروردین رفتم دکتر ک بهم گفت تنبلی تخمدان داری برای اردیبهشت و خرداد بهم لتروزل داد ک برای روز ۱۳ یبار فولیم ۱۶ بودیبار۱۷ گفت خوب نیس اقدام نکن و تیر بهم کلمفین داد دوتا فولی داشتم یکی۱۹ یکی۲۶ اینا ک بهم اچ سی جی داد و من اقدام کردمو باردار شدم دو روز موند بود ک غربالگری اولو برم لک دیدم رفتم سنو گفتن قلبش وایستاده بهم کلی قرص دادن ولی درنیومد و اخر سر من تا آذر موندمو کورتاژ شدم بعد دکترمو عوض کردم دکتر هم برای خودم ازمایش نوشت هم شوهرم گفت مشکلی ندارین فقط باردار شدی باید اسپرین بخوری من الان باز از عید دارم میرم دکتر دوماه اول باز بهم لتروزل داد ک فولی خوب نداشتم ولی خرداد و این ماه داشتم بهم کلومفین امپول سینال اف داد ولی هنوز باردار نشدم باز من گفتم نکنه شوهرم مشکل داشت ازمایش قبلی اشتباه بود باز ب دکتر گفتم براش نوشت ک گفت متوسط یعنی بد نیس ک باردار نشی ولی بهش قرص اسپروژن داد دکتر میگ باردار میشی نگران نباش ولی من میگم کی اخه خیلی از این میترسم بچه دار نشم جدیدنم ب گوشم خورده ک میگن چرا بچه نمیاره حتما بچه دار نمیشه خیلی ناراحت میشم ببخشید طولانی شد ولی گفتم شاید کسی شبیه من بوده باشه شرایطش

6 Likes

ان شاءالله میشی … ماها فقط استرس اسفالتمون کرده … من بعد سقط یه سال جلوگیری کردم . از مهر هم دکتر رفتم تا الان هیچی . آخرش گفت شوهرت حرکت اسپرمشو تعدادش کنه با اینکه تو ازمایش خوب بود … ازمایشpctگرفت و فهمید اینو … گفت بیا iui ک نرفتم .دارم تقویتش میکنم فعلا ببینم خدا چی میخواد

7 Likes

لیلا من خیلی ناراحتم همش احساس خلا دارم از اینم میترسم مردم پشتم بگن بچه دار نمیشه من چند سال اول خودم نخواستم چون واقعا سنم کم بود میگفتم نمیتونم از پس ی بچه بر بیام

4 Likes

فقط این استرس کوفتی هربلایی سرمون میاره باید بیخیال باشیم.یه سوال اجی دکترچراگفته باید توبارداری اسپرین مصرف کنی؟یعنی هرکی سقط کرده توبارداری بعدی باید اسپرین بخوره

3 Likes

الان چند سالته مگه … استرس اذیت میکنه بخدا

1 Likes

نه بهم گفت بچه تو قلب داشت قلبش وایستاده یعنی خون رسانی خوب نبوده باید اسپرین بخوری خون رسانی خوب باشه

3 Likes

بخاطر غلظت خون. منم مصرف میکنم .اکثر سقطا بخاطر اینع

2 Likes

۲۳ سالمه

1 Likes

اوووووف بابا کلی وقت داری ک … هر کی هر چی میگه شعر میگه

1 Likes

کاش اون دکتر اولم میدونستو بهم میداد ولی مامانم میگ خدا نخواد برگ از درخت نمیفته حتما قسمتت نبوده

2 Likes

اهان مال قلبش تشکیل نشد خودش سقط شد منم به دکترم بگم میده

1 Likes

لیلا تو چند سالته؟؟

1 Likes

مال من قلبش تشکیل نشد اینم میتونه ربط داشته باشه

1 Likes

اجی ۳ ماه دیگ میش ۶ سال ک عروسی کردم اخه اگ اونموقع زود میاوردم شاید الان ی بچه ۴ساله داشتم دهن مردمو ک نمیش بست

1 Likes

نه قلب تشکیل نشدها میگن مشکل کرومزمی دارن ک خود بخود سقط میش من اینجور شنیدم باز سوال کن

2 Likes

منم همینو شنیدم میگن یباراین اتفاق میوفته درسته یعنی بارداری بعدی اینجوری نمیشه:pleading_face:

1 Likes

منم همین میگم :cry::cry: خدا با ماست

1 Likes

ایشالا نمیفته خدا مام بزرگ ایشالا مادر علی اصغر ک خودش بچه از دست داده جواب دل شکستمونو بده

2 Likes

30​:see_no_evil::see_no_evil:

اره … خواستی اقدام کنی هر روز یه دونه بخور

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.