بعد از نزديكي چه مدت ميخوابيد؟

بعد از نزديكي چه مدت ميخوابيد و زير كمرتون بالشت ميزاريد؟؟؟؟؟

عزیزم 20 دقیقه تا نیم ساعت کافیه می تونید پاهاتونم بالا بگیرید

دكتر به من گفت ٢ ساعت بخواب؟؟
فرقي ميكنه؟؟؟

بیشتر از هر چیزی استرس می تونه باروری رو به تاخیر بندازه عزیزم شما اگر بتونید استرس رو از خودتون دور کنید دیگه نیازی به خوابیدن هم نیست. اگر پزشک تون این طور صلاح دونستن پس شما همون دو ساعت رو بخوابید.

1 Likes

امان از اين استرس همش تو فكرشم
اره گفته دو ساعت
همه جا نوشته ١٥ دقيقه بسه چرا بهم گفته ٢ ساعت؟؟؟؟

اصلا به این فکر نکنید که تو اقدام هستید از رابطه تون لذت ببرید و آرامش داشته باشید

1 Likes

نمی دونم، واقعا نیازی نیست

چشم اصلا كلا از فكرش ميام بيرون
شايد منظورش از ٢ ساعت اينكه مدتي بخوابم

شاید می خواسته استراحت کنید و آروم باشید :+1:

1 Likes

احتمالا
مرسسسي كه هستيد و پاسخ ميديد

خواهش می کنم عزیزم انجام وظیفست

1 Likes

عزیزم دکتر به من گفت زیر باسنت بالشت بگذار و نیم ساعت بخواب

سلام اشکال نداره من هم دکترم بهم گفت میتونی بعدازنزدیکی بخوابی بلند نشو من دیگه بعدش میخوابیدم دو ساعت یا هروقت از خواب بلند شدم حمام میکردم خداروشکر زود جواب گرفتم شرمنده بدون مقدمه حرف هام زدم

عزيزم خوب كاري كردي
خب پس منم ميخوابم
گرچه چندشه

اره خداروشکر الحمدالله این برج باردارشدم

1 Likes

همین که نیلوفر خانم گفتن استرس از خودت دور اصلا بهش فکر نکن وقتی که کارتون انجام بدی هی به خود بگی این برج باردارمیشم یا نمیشم این بدترین چیز واسه باردارنشدنت اصلا راحت باش به هیچ چیزی فکر نکن

1 Likes

بدترین چیز استرسه، منکه اقدام کردم به بارداری فک میکردم استرس ندارم در حالیکه در اثر استرس اصلا دوماه تخمک ازاد نکردم ماه بعدش از استرس ۱۵ روز پریودم به تاخیر افتاد در حالیکه من سره تاریخ و سره ساعت پریود میشدم بعدشم دیگه بیخیال همچی شدم و همون ماه باردار شدم

خب منم اين ماه بيخيال ميشم

اره دوست عزیز مون درست میگن باید خودت بزنی به بیخیالی

اين ماه از هفته بعد پريودم يك شب درميون شروع كردم مرتب
ديگه ام بهش فكر نميكنم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.