بعد از سه ماه پریود شدن باز هم احتمال بارداری هست؟

سلام دوستان یه سوال داشتم خیلی نگرانم کمکم کنید من حدود ۳ ماه پیش تو عقدیم رابطه داشتم بعد الان ۳ ماه میگذره و من پریودم شدم هر ۳ ماهو ولی همش استرس دارم نکنه باردار شم وقتی پریود شیم همون بار اول دیگ امکان بارداری نیس،؟؟

چی شد؟

هههه چ استرسای الکی… معلومه که امکان نداره. شما خونریزی داری دهانه رحم باز میشه بعد چجوری امکان بارداری وجود داشته باشه؟؟؟ :confused::thinking:

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
اصلا جای نگرانی نیست. اگر شنیدید که بعضیا در دوران بارداری شون پریود میشن و شما فکر می کنید از اون دسته هستید سخت در اشتباهین. خیلی کم این اتفاق می افته و اصلا حجم خونریزی شون در حد پریودی نیست و بیشتر به صورت لکه بینیه. خیال تون راحت باشه و سعی کنید از این به بعد از یه روش جلوگیری مطمئن استفاده کنید تا دچار استرس نشید

عزیزم یعنی بعد حتی اولین پریووی دیگ حاملگی ممکن نیس ؟؟
اره خب من اطلاعم کم بود

مرسی عزیزمممممم
مرسی آروم شدم میدونستم ولی شک داشتم هی
اره خون پریودیه اونم سه بار

1 Likes

خخخخ خب چراتو عقد اینکارارو میکنید که بعد تنتون بلرزه:grin::grin::grin::grin:

شیطون گولشون میزنه

اگه به طور کامل مثل پریودی های قبلیت خونریزی داری نه دیگ حاملگی ممکن نیست. مگه اینک خونریزی نداشته باشی و به صورت لکه باشه اون موقع باید شک کنی

ن مث پریودیه ۳ بارم شدم تازه
فقط زیردلم درد داشت چند روز پیش دردپریوویم شدیده ها ولی الان ۱۵ رو قبلشم

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.