بعد از سقط

سلام. من ۲۴سالمه. همین سه روز پیش بچم سقط شد هشت ماهم بود اصن حالوروحیه ی خوبی ندارم

سلام عزیزم
مارو در غم خودتون شریک بدونین :pensive:
اما غصه نخورید شما هنوز هم وقت دارید تا دوباره مادر بشید. الان خیلیا شکم اول شون سقط میشه متاسفانه. قوی باشید و دست از تلاش برندارید انشالا به آرزوتون می رسید. :rose:

1 Likes

بچه ی دومم بود. بچه ی اولم پسره. اینو تا هشت ماهگی نمیدونستم چیه. رفتم سونو که بفهمم گفتن مرده. هشت ماهم بود اصن نمیدونم چرا. وقتی رفتم بیمارستان موقعی که زایمانش کردم گفتن دختره. خیلی ناراحت شدم و گریه کردم. خیلی عذاب وجدان دارم که چی شد که اینجوری شد

خدا بهت صبر بده.خیلی سخته.چرا این اتفاق افتاد

حتما قسمت بوده.ایشاااا دوباره ی دونه خوشگل ترشو میاری

ممنون. انشاءالله

خودمم نفهمیدم چرا اینجوری شد.

عزیزم خدا بهت صبر بده…خیلی سخته…میتونم یه سوال بپرسم؟ شما چرا تا هشت ماهگی سونو نرفتین؟ ینی چکاپ هم نمیرفتین؟

سونو نوشته بود من دیر رفتم.

آها… عزیزم هنوز کلی وقت داری…مواظب خودت باش…خودتو تقویت کن انشالله خدا یه سالمشو بهت میده :hibiscus::pray::heart_eyes:

از همه ممنونم

1 Likes

عزيزم سقط تجربه ي سخت و تلخيه
من كاملا شما را درك ميكنم چون تجربه اي مشابه شما داشتم ولي به قول پزشكم نه شما پيري و نه خدا بخيله.
جاي شكرش باقيه كه شما 1 فرزند ديگه هم داريد.
انشالله خداوند به شما صبر بده كه با روحيه اي بالا با مشكل پيش امده كنار بيايد و انشاالله بعد از اينكه به آمادگي جسمي و روحي مناسب رسيديد دوباره اقدام ميكنيد و به زودي با خبرهاي خوب ما را خوشحال ميكنيد . :hibiscus:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.