بسته بودن لوله های رحم

کسی لوله هاش بسته بوده؟علائمش چیه؟

معمولا علامتی نداره
ناباوری از عواقبشه

سلام من عضو جدیدم ،من بسته بود یکیش ،ولی درد پریودیم زیاد بود و انقباضای رودم شدید

2 Likes

سپاس عزیز

عزیزم من این دو تا مطلب رو از سایت های مختلف پیدا کردم

1. علایم ممکن است به‌طور ناگهانی ظاهر شوند یا طی چند سال به وجود آیند؛ درد لگنی فزاینده هنگام عادت‌ماهانه‌، خصوصا روزهای آخر، گاهی درد لگنی ممکن است در هر زمانی رخ دهد، درد هنگام مقاربت جنسی‌، لکه‌بینی قبل از عادت ماهانه‌، گاهی وجود خون در ادرار یا مدفوع‌، کمردرد و درد همراه با انقباضات روده‌ای و نازایی‌.

2)چسبندگی علامت مشخصی ندارد

این چسبندگی‌ها بیشتر دردهای مبهم شکمی خواهد داشت و اگر بیمار دچار اندومتریوز باشد، دردها کاملا مشخص خواهد بود.

چسبندگی علامت خاصی ندارد و بیماران اغلب به صورت ثانویه به پزشک مراجعه می‌کنند؛ ثانویه با دردهای شدید یا ثانویه با نازایی و… که در این مواقع، پزشک باید شرح حالی از بیمار بگیرد و مشکل را تشخیص دهد.

با انجام سونوگرافی مورد خاصی مشخص نمی‌شود و به کمک لاپاراسکوپی و عکس رنگی که از رحم گرفته می‌شود، می‌توان وضعیت لوله‌ها را در کنار هم مشخص کرد.

1 Likes

سپاس فراوان😘

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.