بزرگ شدن سایز فولیکول و اندومتر

سلام روز بخیر خسته نباشید من یکسال و دوماه در اقدام هستم سایز فولیکول و اندومتر خیلی پایین چیکار کنم که سایز بالا بره اگه ممکنه منو کمک کنید من دیگه ناامید شدم

سلام خانومی
واسه سایز فولیکولت اگه عجله داری حامله شی برو پیش متخصص زنان یا ماما بهت قرص محرک تخمدان بده.معمولا کلومیفن میدن یا لترزول بستگی به نوع شرایطتت داره.ولی حتتتتما ورزش کن پیاده روی برا تخمدان عالیه.گرمیجات خیلی بخور…رازیانه دارچین خرما یا شیره خرما…هرچی که طبعش گرمه بخور ان شاءالله که نتیجه بگیری.من خودمم سایز فولیم زیر دهه سه ماه اقذامم کلومیفن میخورم فولیم غالب میشه اما نمیدونستم شوهرم واریکوسل داره تازه ی ماهه عمل کرده.نمیدونم جواب میگیرم این ماه یا نه

1 Likes

ممنونم عزیزم

سلام عزیزم
باران جان درست فرمودن بهتره ورزش کنید رژیم غذایی هم خیلی موثره اما قبل از همه باید زیر نظر پزشک از دارو های محرک تخمک گذاری استفاده کنید
همسرتون هم حتما آزمایش اسپرم بدن
انشالا به زودی جواب می گیرید
استرس هم اصلا نداشته باشید چون خیلی تاثیر داره روی باروری

1 Likes

هر دو آزمایش دادیم مشکلی نداشتیم
دعا کنید حس مادر بودن رو همه کسانی که چشم انتظارن تجربه کنن

1 Likes

انشالا به زودی خبر بارداری تون رو بشنویم :rose:

1 Likes

انشالله خیلی منو دعا کنید

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.