بزرگ بودن سر جنین

ای جانم سلامت باشه الهی

سلام گلم میشه جواب بدین بدا شما نوشته بود تو سونو بطن لاترال بزرگه…لطفا جواب بده خواهر منم تقریبا جنین ام همچین مشکلی داره

1 Likes

سلام اندازه سرش چنده ابجی

مال شما اندازه لترال چند زده

من همسایمون،دکتر بهش همین حرف گفته بود
ولی بعد تولد الحمدلله بچه هیچ مشکلی نداشت
و خیلی هم زرنگه

3 Likes

بعضی از دکترا واقعا به آدم استررررس میدن

2 Likes

آره
بیشترش هم الکی
واقعا دوران بارداری تا به سلامت بگذره خیلی سخته

2 Likes

من ابجی ۲۵ هفتمه اندازه ۲۵ سال استرررس کشیدم .هر کی باردار میشد میگفتم خوشبحالش ولی الان که خودم باردارم میبینم چقدر سخته

1 Likes

به منم گفتن سرش بزرگه، پسرم سالمه سالمه، باهوش هم هست، 19 ماهگی هم الفبای فارسی و انگلیسی رو یاد گرفت، الان هم از بقیه هم سن هاش چیزهای بیشتری. رو یادگرفته، نگران نباش. ارثی ندارید؟

2 Likes

واسه پسر منم یه هفته رشدش جلوتر بود بعد هم شد ده روز جلوتر .الان ۱۵ روزه پسرم دنیا اومده شکر خدا مشکلی هم نداره

منم زمان دخترم،کل بارداریم،استرس سلامت بچه کشیدم

2 Likes

تو سی هفته ۱۱

1 Likes

عزیزم هر وقت تونستی حتما جوابمو بده منم مثل تو یه مادر نگران هستم

اندازه لترال ۱۱ تو سی هقته

من دختر که دنیا اومد فرداش که خواستن مرخص کنن دکتر اطفال اومد گفت دور سرش بزرگ همه غربالگریات سالم بوده گفتم آره نمیدونین چی به من گذشت انقدر گریه کردم که همه گریه میکردن برام شوهرم گریه کرد بدترین روزای زندگیم بود میگفتن دور سرش ۳۷ وقتی بردم بهداشت ۵ روزگی گفت دور سر ۳۵ گفتم پس چرا بیمارستان زده ۳۷ گفتم شاید اشتباه کردن بردم متخصص کودکان اونم اندازه گرفت گفت نرماله محض احتیاط از سرش سونو گرافی کنین انجام دادیم همه چیز عالی بود دکتر گفت احتمال اشتباه اندازه گرفتن زمان تولد اما یک هفته برای من یه عمر گذشت حالا نمیدونم دکتره اشتباه کرده بود یا انقدر که خدارو صدا زدم اشک ریختم برام معجزه کرد چند روز دیگه دخترم یکسالش میشه ماشالله خیلی باهوشه کمتر بچه ای زیر یکسال حرف میزنه اما دختر من چند تا کلمه میگه

1 Likes

تا چیزی معلوم نشده به خودت استرس نده من این شوکی که بهم وارد شد باعث شد شیرم خشک بشه و راه نیفته

1 Likes

اره عزیزم تو سه هفته بطن لاترال ۱۱ میلی متر بود

1 Likes

عزیزم حتما جواب منو بدی دیر میخونم چون نمیرسم

1 Likes

عزیزم با چی یادش دادی?برنامه خاصی دار?.پسر منم الان نه ماهشه میخوام یاد بدم خیلی ذوق دارم
خدا بچع ی همه رو نگهدار

1 Likes

تو ۱۸ هفتگی چند بود

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.