بزرگترین درس و بهترین تجربه زندگی

هر کس بهترین تجربه یا بزرگترین درسی رو که تو زندگی بهش رسیده رو اینجا بگه که همگی ازش استفاده کنیم.

2 Likes

محبت گر از حد بگذرد نادان خیال بد کند. این جمله رو شدیدا اعتقاد دارم.

7 Likes

صبر کنیم هرچیزی به وقتش اتفاق میوفته…!

6 Likes

هیچ وقت به داشته هات نناز با چشم بر هم زدنی از بین میرن
اینو وقتی مامانمو تو یه لحظه از دست دادم بهش رسیدم و بزرگترین درس زندگیم شد

10 Likes

به هیچکس طعنه نزن خیلی زودترازاون چه که فکرشو کنی سرت میاد خیلی زود…دنیاخیلی گردو کوچیکه…الهیی شبتون پرارامش :rose::rose:

7 Likes

خدا رحمتشون کنه عزیزم :pensive:

5 Likes

هیچ وقت هیچ چیزی یا کسی منع نکنید سرتون میاد
برای خودم انفاق افتاده تو باور نکردنی موقعیت
حتی هیکل
من همیشه شکمم تخت بود بعد از اردواج چاق شدم طوری که میشستم شکمم چند تا چین میخورد باعث خجالت بود

4 Likes

ممنون خدا پدرو مادرتو حفظ کنه

3 Likes

جمله ‌::hibiscus:این نیز بگذرد :hibiscus:. واقعا برام اتفاع افتاد همیشه هم با خودم میگم، یکی از دوستام رو آینه خونش با رژ نوشته بود می گفت اگه غصه ای دارم این و میبینم واقعا آروم میشم ومیگذره

:tulip: همیشه خونتون پر از شادی :tulip:

4 Likes

احسنت اسما جون.
منم واقعا درکش کردم. اومدم بنویسم. دیدم زحمتشو کشیدی :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

3 Likes

خدا بیامرزتشون ، روحشون قرین آرامش باشه گلم :pray::pray::pray::pray::pray:

3 Likes

ممون دریا جان

3 Likes

یکی اینکه قرار نیست همه دنیا منو دوست داشته باشن و بهم احترام بزارن چون من دوسشون دارم… :blush:
و اینکه به قول مامان بزرگم مکافات خونه همین دنیاست… زمین گرده با هر دست بدی از همون دست میگیری…

10 Likes

یه چی دیگه ام یاد گرفتم
آدما از این دنیا نمیرن مگر با چیزی که مورد تمسخر قرار دادن آزمایش بشن

5 Likes

خدا رحمتش کنه عزیزم .

2 Likes

ممنون
تو چرا خواب نداری؟ تا نصفه شب بیدار بودی بازم الان بیداری

2 Likes

ههههههه از درد دوری پریه؟

3 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::smiley:

3 Likes

موقع عصبانیت همیشه سکوت کنیم بهتره تا چشممون رو ببندیم و هر چی از دهنمون در اومد بگیم و بعد پشیمون بشیم که دیگه فایده ایی نداره .

7 Likes

نمیشه فقط یه چیزوگفت چون زندگی خیلی درسابه آدم میده اماچیزی ک الان یادمه اینه که هیچوقت ازروی ظاهرکسی رونمیشه شناخت همیشه بدترین آدماحرفاشونوقشنگترمیزنن واینکه به حکمت خداایمان داشته باشم همین.

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.