برم سونو یا نه؟

برو خیالت راحت شه عزیزم

1 Likes

برو ب نظرم

1 Likes

والا من بلد نیستم

1 Likes

بهتره قبل تزریق آمپول حتما سونوگرافی انجام بدین میتونین امروز سونو بدین و بر اساس اون پزشک میگه کی تزریق داشته باشین

4 Likes

چطوری خانوم

1 Likes

عزیزم اولا فقط،یک دکتر،رو پیش برو حرف چندنفر گوش نکن
دوما مگه شما ازمایش چکاپ کامل هورمونی ندادید؟؟؟؟
اگر تنبلی داری ازاول پریودیت روز،یک،لیوان ناشتا عرق بوی مادران بخور

1 Likes

ن نگفتن منم نمیدونستم ک باید آزمایش هورمونی بدم

دکترت هیچی بارش نبوده شما کدوم شهری؟

1 Likes

دماوند اره شتربود عوض کردم

خود دماوندی یا پردیس؟؟؟
بازم خوبه پس راهی تا تهران نداری یکبار رو میتونی بیایی تهران؟؟؟

1 Likes

گیلاوند اره میام

بد نیستم عشقم تو چطوری

برو بیمارستان تریتا پیش دکتر لیدا احمدیان خامنه رییس بخش زنان بیمارستان هست قبلا مطب داشت از،وقتی،رییس شده مجبور شده مطبش جمع کنه من خیلیا رو فرستادم پیشش دکتر خودمه خواهرم و زنداداشامم پیش اون رفتن همین مامی گپم خیلیا فرستادم پیشش واقعا یک نفرم نبوده بگه بد بوده حتما حتما برو پیشش مطمئنم،مشکلت حل میشه،

1 Likes

دکتر خوب واقعا توی روند درپان موثره دکتری،که،هیچی حالیش،نباشه و بی تجربه باشه صدتا راه رو پیش،میره تا بلکی،ببینه کدوم روت جواب میده اما دکترایی مثل خانم احمدیان راه اخر رو اول میرن تا زودتر جواب بگیری اینم فراموش نکن اول خدا دوم خدا اخر،این دکترا.چون اینا وسیله ان اما من بهت اطمینان میدم بهش اعتماد کن و حتما برو پیشش حتی،رفتی پیشش بگو خانم اصلانی که شیرازه شمارو بهم معرفی،کرده

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 2 ساعت از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.