برم دکتر مرد؟

سلام خانم حکیمی من چون چندبار تو شهرمون رفتم دکتر خوب نمیشم میخوام شهردیگه دکتربرم مرد هست میگن خیلی خوبه شوهرمنم نمیزاره مرده خواستم بدونم آیا مرد خودش معاینه میکنه؟؟؟؟

سلام عزیزم
بله

عزیزم من از پاپ اسمیر سردرنمیارم ولی سونوگرافی تون همون طور که نوشته نرماله
می تونید از کارشناسان مامایی درباره پاپ اسمیر سوال کنید
02170701050
برای کارشناس بفرستید عکس رو براتون تفسیر می کنن
به شماره 09034058832 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدید و عکس رو ارسال کنید راهنمایی تون می کنن

عزیزم شما کدوم شهر هسنید؟؟؟

اهان.اخه من ی دکتر خوب سمت لار سراغ داشتم میخواستم ببینم اگر استان فارس،هستید بهتون پیشنهاد کنم حتما برید .البته از،کشورای،دیگه پیش ایشونم،میرن حالا نمیدونم اگر،اطلاعات دیگه خواسنید بیایید خصوصی راهنماییتون میکنم

عزیزم ما اینجا چنتا دکتر متخصص زنان داریم شیراز مرد هستند ولی کار سونو و معاینه خانم انجام میده واگرم خود دکتر قرار باه سونو داخلی انجام بدی خود خانمه کارشو انجام میده دکتر میاد بررسی میکنه واصلا نگاهش به بدن زن نمیخوره پس برو مطب دکتر بپرس ببین خانم معاینه و سونو داخلی انجام میده یا خودش اگر خانم بود برو اگر واقعا دکتر خوبی هست

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.