برم جشن یا نرم؟

سلام میگم که تولد من و شوهرم که میشه کسی از خانواده بهمون تبریک نمیگه کادو که بماند روز مادر پارسال واسه مادر شوهرم کادو خریدم نخواست حالا امسال روز مادر و روز پدر و تولد رو با هم گرفتن دعوتمون کردن به نظرتون چکار کنم بریم نریم نمیدونم:disappointed::disappointed::disappointed::disappointed:

عزیزم به نظر من برو که بعد حرفی پشت سرت نباشه بگن نیومد و مادر شوهرت هم خوشحال نشه بگه نقشه پارسالم گرفت تا امسال همون برخورد بکنم فوقش هدیه 50 هزار تا 100 تومن بذار پاکت بهش بده اگر بازم چیزی گفت بگو بیشتراز این در توانم نیست قبول نکرد حداقل 50 تومن یه شال که میشه بگیر برای خودت و دیگه از این به بعد روز زن بهش هدیه نده بگو دوسال دادم قبول نکردی دیگه شرمنده اتم هدیه ای در کار نیست

چون مادر شوهر توقع داره هدیه واسشون طلا ببری خیلی پر توقع هستن تازه اونم بی ارزش میکنن میگن وای طلاهای خودم کجا این کجا این چیه خریدین پوست کاغذی

مادرشوهر خودش طلا هدیه میده که توقع طلا داره؟؟؟؟ چه ادمایی پیدا میشه

1 Likes

نه گلم والا هدیه عروسی منم منت کولم گذاشت طلا برات اوردم اما بعدش فهمیدم اقام حقوقش میداد مادرش یچیشو اونم رفته با پول او طلا خرید براش نگه داشت برای زنش

ولی خوب میگم اونا همچین توقعی دارن
خود من روز زن عید 96 اقام گوشی برام خرید بعد بنده خدا مادرش تیکه اشو انداخت بهمون که چرا برای زنت گوشی خریدی برای من پول اوردی دادی برای منم گوشی میخریدی

1 Likes

یعنی چی نخواست؟
هدیه دادی گفت نمی خوام؟

برو. هدیه تم ببر. عادی رفتار کن.

1 Likes

هیم راست میگیااااااااا

خوشبحالت هیچی نمیخواد توعم برو کسی گفت چرا چیزی نیاوردی با عشوه بگو مادررررشوهررررم ازززم انتظااااار نداااره

عزیزم به نظر من برو،درسته که میگن با هرکس باید مثل خودش رفتار کرد اما این حرف در قبال پدر و مادر صدق نمیکنه
فرقی هم نداره پدر و مادر خودت باشن یا همسرت
هرچقدر آدم احترام بزرگتر رو داشته باشه،عزت و احترام خودش بالاتر میره،بالآخره اون مادر سالیان سال برای همسر تو زحمت کشیده،در حقش مادری کرده
به خوب بودن یا بد بودن مادریش کاری ندارم اما در حد خودش مادری کرده
اگر هم همسرتون موافق رفتنه شما مخالفتی نکنین،بگید بریم بهتره هرچی باشه مادرته
هدیه هم یه چی با همسرتون به توافق برسید بگیرید ببرید،به مادرشوهرتونم بگید قابل شما رو نداره،توان من و همسر جان در همین حد بود

2 Likes

با بارانا موفقم

1 Likes

افرین به شما و نگاهتون

1 Likes

خیلی ممنون عزیزان از کمکتون منم ادم کینه ای نیستم هر کی هم با من حرف نزنه من خودم پیش قدم میشم یا زنگ میزنم و … ولی بعضیا فک مکنن ما تشنه محبتیم دو سه بار زنگ بزنی یا تحویل بگیری خودشون رو میگیرن

حلما جون با حرفت موافقم،اما پدر و مادر رو باید از بقیه جدا کنی،جای خالیشون رو با هیچکس نمیتونی پر کنی، وقتی مادر شدی و بچه ت بزرگ شد میفهمی که محبت بین پدر و مادر با فرزند چیز دیگه ایه
امیدوارم سایه همه پدر و مادرا همیشه بالای سر بچه هاشون باشه
همیشه گفتن تو نیکی میکنه و در دجله انداز
که ایزد در بیابانت دهد باز

3 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.