بردن گپ به خودمونی و کافه

بعضی ها دیگه زیادی رفتن تو فاز مقامشون:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

4 Likes

آره واقعا اصلا جو اینجا خیلی بهم ریخته

من از سال 98اینجام اون موقع خیلی خوب بود کلی دوست داشتم ولی همه رفتن:disappointed:

4 Likes

والا من که اصلا ب گپی دست نمی‌زنم سر قضیه مینا چندتا گپ بردم که جنجال بخوابه دیدم همه ناراحت دیگه اصلا نه دست زدم نه دست میزنم حتی اگه خودشون بخوان هم نمی‌برم من مسئول جابجایی گپ کسی نیستم:+1:

5 Likes

حرف حق تا صبح:v:t2::v:t2::v:t2::v:t2::v:t2:

4 Likes

کار خوبی میکنی خیلی زشته واقعا

3 Likes

ظاهرا خودشون گفتن ک اگه بحثی چیزی شده واسه زودتر تموم شدنش ببرین کافه
بعضی وقتا هم هست ک چون کسی پرچم تایید نمیکنه یا کاربر جدید نیست یا پرچم کننده ها ارشد نیستن هرچقدرم پرچم بشه گپ بسته نمیشه و از دعوا جلوگیری نمیشه
ولی درسته نباید از دست بانی خارج بشه اما اینم هست ک گاهی وقتا حود بانی باعث دعوا یا جنجاله

3 Likes

عزیزم این یه جور بی احترامیه برای من تا حالا پیش نیومده گپی نزدم که جنجالی باشه

ولی واقعا کار درستی نیست بالاترم گفتم انگار بی اجازه بیان وسایلت را ببرن یه اتاق دیگه بیایی بگی کو بگن بردیم یه جای دیگه کلیدشم ندلشته باشی که بری حداقل ببینی

ماشالله اینجا که دست به پرچم خوبه که

ولی من دقیقا یادمه خانم حکیمی و خانم خجسته مخالف سرسخت با بحث کردن تو گپ جنجالی بودن و فقط میگفتن پرچم کنید و تگمون کنید تا بیاییم نه اینکه سالن عوض بشه

خودمونی مال وقتی بود میخواستیم عکس بذاریم یا میخواستیم گپ را از گوگل نبینن

4 Likes

الان ک نیستن دیگه اصلا نمیان که مدیریت کنن
منم چیزی ک از بقیه شنیدمو گفتم

3 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 2 ساعت از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.