برداشت شما از رفتار خواهرشوهرم چیه

سلام

سر یه مسائلی با همسرم به مشکل خوردیم اساسی و من تصمیم به جدایی داشتم ( عقدیم عروسی نکردیم هنوز )
با خواهرش صمیمی بودم هرجا میرفتم براش سوغاتی میآوردم کاری داشت کمکش میکردم خرید داشت حتی کار نداشتم توی بازارم باهاش میرفتم و … اینا رو میگم ک بدونید خدا شاهده هیچ بدی نکردم
سر مشکلاتم با شوهرم خیلی داغون بودم با ابجیش حرف زدم و اون میگفت باهاش حرف میزنم تا از خر شیطون پیاده شه( دروغ…)
خلاصه که گذشت و من ی شب پیام دادم هم تولدشو تبریک گفتم و هم گفتم که فلانی بد اذیتم میکنه ب ته خط رسیدم کسیم کمک نمیکنه شاید درس بشه میخوام جدا بشم ( خیر سرم درددل کردم فک کردم ی خواهره ) اون در جواب حرفام گفت مرسی( برای تبریک ) و گفت من چیزی بهش نمیگم خودتون تصمیم گرفتید دیگه و بای … و از اون موقع نامزدم و من تحت نظر مشاوره هستیم و کمی بهتر شدیم اما اون ابجیش باهام قهره ! پیام میدم خیلی بی محله و کلا اخلاقش عوض شده بنظرتون حق داره؟؟؟ من دوسش داشتم بدون شیله و پیله… راه درست چیه از این ب بعد پیش بگیرم

2 Likes

به نظرم باهاش حرف بزن بپرس بگو چیزی شده

1 Likes

گفتم … میگه من رفتارم رو با رفتار دیگران ست میکنم…و بیشتر از این جواب نداد!!! گفتم من کاری کردم؟گفت بحث الکی نکن

3 Likes

خب تو هم معمولی باش

2 Likes

هستم.میگم بنظرتون حق داره؟؟ اخه منکه کاری نکردم

2 Likes

نه آخه اصلا به نظرم بی ربطه

3 Likes

ن عزیزم تو کاری نکردی من جای شما بودم مثل خودش رفتار میکردم و در صدی هم برام اهمیت نداشت که چرا اینجور شده رفتارش

3 Likes

به خواهر شوهر رو نده که اول و اخر خوب خوبش خواهر شوهر

5 Likes

دقیقا خودمم موندم چرا یهو عوض شد…اولا ریز ب ریز زندگیو برام میگفت خیلی خوب بود یهو برگشت اخلاقش !!! یکماهه هیچ پیامی حرفی بینمون رد نشده ! تولدمم تبریک نگفت

3 Likes

اخه خیلی دوسش داشتم و دارم… ناراحت شدم

2 Likes

:ok_hand:هوم…

1 Likes

توام رفتارتو با اون ست کن
بیخیال اهمیت نده
اینجور ک گفتی سنش کمه
بزرگ شه درست میشه

3 Likes

احتمالا جوگیر شده یکی بهش راجب عروسا بد گفته
تحت تاثیر اون حرفه درست میشه خودش

2 Likes

25 سالشه

2 Likes

هوم لابد دیگه

2 Likes

همچینم بچه نیس :neutral_face:
شاید با دوس پسرش بحثش شده قاطیه فعلا :joy:
ولش کن اهمیت نده خوشش بیاد خودش میاد :ok_hand:
تو شوهرتو بچسب انشالا تمام مشکلاتتون حل شه

3 Likes

کمی مغروره بنظرم از همینه …نمیدونم!
ممنونم واسه دعات گلی
ایشالا ب خودش بیاد من خیلی دوسش دارم:see_no_evil:

2 Likes

حرص نخور عزیزم درست میشه دوباره

2 Likes

خدا کنه:heart::heart::heart:

1 Likes

شاید نگرانه تو از داداشش جدا بشی و یه چیزایی که بینتون هست را به همه بگی و …

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.