برای نسیم بانو ...

نسیم جان، میدونم که الان تو شرایط تو نیستم و حالتو درک نمیکنم. اما تا بخشی از مسیر رو مثل تو طی کردم و طعم مادری رو تا به امروز چشیدم. پس شاید بتونم دو کلمه هم از دیدگاه خودم حرف بزنم و از تو خواهش کنم فقط یکم زاویه نگاهت رو عوض کنی!
ناراحت باش، گریه کن، اشک بریز، به خودت حق بده. با خودت مهربون باش. اما …
ناشکری نکن!
ما صاحب اصلی این فرشته ها نیستیم! صاحب اصلیشون یکی دیگه س. روزی یه عالمه از این فرشته ها تو دامن زنهای مختلف گذاشته میشه تا اینکه قبل از بدنیا آوردنشون حامل اونها باشن و بعد از بدنیا آوردنشون، اونا رو انسان تربیت کنن. صاحب اصلی یکی دیگه ست. همون که خالقشونه و برحسب مصلحت به ما لذت چشیدن این نعمتها رو داده حالا تا چه وقت؟ خودش میدونه! این هنر ما نیست که به زبون قرآن از اون آب گندیده نطفه شکل میگیره و بعدها که میریم سونوگرافی تپش قلب کوچولوشونو میشنویم یا توی سونوگرافی با دیدن انگشتای دستشون به خودمون میبالیم.
پس اگر تصمیم گرفت ما فقط چند صباحی مادر اونها باشیم، از دست من و تو کاری برنمیاد. اونه که تصمیم گیرنده است و چه تصمیم گیرنده ای بهتر ازون؟ مگر ازون آگاه تر و آینده نگرتر و مهربون تر وجود داره؟
اگر الان حکمتش برات رو نشده مضطرب نشو شاید یه روزی که چندان دور نیست متوجه شدی، شایدم نه! اصلا مگه مهمه؟ اگه تو به اون ایمان داری اگه بارها گفتی خدایا مصلحتمو بم بده دیگه توش شک نیار، دیگه دلت نلرزه، دیگه بهونه نگیر! شاکی نباش!
به خودت فرصت بده، فک نکن باید خیلی زود جاشو پر کنی! هر زمان که از نظر روحی و جسمی کاملا آماده شدی از خدا بخواه دوباره کمکت کنه طعم مادری رو بچشی. الان به بدنت فرصت بده خودشو پیدا و بازسازی کنه و هرچی که حالتو خوب میکنه انجام بده!
برای دلت آرامش آرزو میکنم. :pray:

33 Likes

@banooo_nasim

8 Likes

احسنت

4 Likes

احسنت

4 Likes

:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
ان شاءالله خدا جاشو براش پر کنه

5 Likes

عالی نوشتی و صد البته احسنت … حرفای دلم بود … ان شاءالله خدا قسمت همه منتظرا بکنه و زن داداش منم باردار بشه

5 Likes

انشالله :pray:

3 Likes

افرین خیلی زیبا نوشتی

4 Likes

خیلی زیبا گفتید:ok_hand:
امیدوارم خدا دلشو آروم کنه

5 Likes

:heart::heart::ok_hand:t2::ok_hand:t2:

4 Likes

بسیار عالی نوشتی ایشاالله بزودی دلش اروم بشه و جاش سبز بشه

5 Likes

خدا به دلش آرامش بده

4 Likes

حاجی اشکمونو در آوردی :pleading_face: :pleading_face:
مامان من دو تا بچه تا 8 ماه میشد سقط کرده
فک کن 8 ماه با بچه حرف بزنی و هیچی …

3 Likes

سخته خیلی، سختیش غیر قابل انکاره

3 Likes

منم اون روزی ک بچم سقط شد خیلی ناشکری کردم خیلی ولی نمیدونستم مصلحتم این بوده .بازم خداروشکر ک هنوز زنده ام و میتونم دوباره شانس مادربودنم و اگه خدا لایق بدونه امتحان‌کنم:smiling_face_with_three_hearts:

3 Likes

فدایه تو بشم عزیزم دلم ممنونم فداتشم بابت حرفایه قشنگت اره تو مطلحت خدا شکی نیست منونم بازم

5 Likes

:pray::pray::cherry_blossom::cherry_blossom::blue_heart::blue_heart:

2 Likes

بسیار زیبا

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.