برای زایمان طبیعی از هفته چندم ورزش کنیم؟

سلام من الان ۳۵ هفته و۵ روز هستم ۵ روز میشه که برای زایمان طبیعی ورزش میکنم گه گاهی زیر دلم درد میکنه آیا زوده الان؟

من که تو خونه یه فیلم آموزش ورزش در بارداری گرفته بودم و ورزش میکردم

به خودت فشار نیار و خودتو خسته نکن تا دیدی داری اذیت میشی زیاد استراحت کن .

ورزش رو بايد خيلي زودترم شروع ميكردي حالا هر روز ورزش هايي كه بيمارستان ياد داده رو انجام بده

1 Likes

فک کنم من و شما هم ماهیم
از هفته چند باید شروع کرد؟‌سوال منم هست

كلاساي بارداري كه از بيست هفته به بعد ورزش ميدن
ورزش هايي كه از وزارت خونه تاييد شدن و ايمن هستن
ديگه ٢٥ هفته به بعد معمولا شروع ميكنن

بچها کلاس امادگی زایمان کسی رفته چجوریه خوبه منم میخوام برم

آره سميرا من ميرم
خوبه
نكته هايي كه ميگه خوبن مخصوصا اينكه بري كلاساي همون ببمارستان كه دكترت هست، كامل تجهيزات و شرايط اون بيمارستانو برات توضيح ميدن بتوني استفاده كني
ورزشم كه ميدن بعد جو مثبتي هم داره حتما برو

1 Likes

نه عزیزم منم کلاسا را میرم ولی بهمون گفتن از الان خیلییییی پیگیر نباشید و اصرار نکنید رو ورزشا.منظورم این بود از هفته چند بطور جدی باید انجام داد؟

هرچي كلاستون بهتون گفته انجام بدين ديگه
ما كلاسمون همه ٢٧ هفته به بعديم و ميگن كه روزا توي خونه ورزشها رو انجام بدين
بچه ها نگران بودن نكنه باعث زايمان زودرس بشه كه گفت نه اين ورزشها مناسبه با خيال راحت انجام بدين
اما خب به شما اونطور گفتن بهتره توجه كنين
ممكنه سطح ورزشهايي كه بهتون دادن فرق داشته باشه :thinking:

1 Likes

بطور جديش رو نميدونم پس :grin::joy:

1 Likes

نه بابا همین ورزشای مرکز بهداشت بود دیگه…‌یهخانم لباس قرمز هی نشسته رو زمین غلت میخوره ورزش میکنه😂
هی میگم بزارم هفته ۳۳ و ۳۴ ببعد… باز میگم از الان زوده.
شما پیاده روی میرید؟

1 Likes

ببين ما يه ربع حركات كششي انجام ميديم كه اصلا به هييييچ جا فشاري نمياره اما خب واقعا گردش خون خوب ميشه و مفيده كه اينارو توي خونه هم انجام ميديم ، بعدم يه ربع روي توپ ورزش ميكنيم كه اون به لگن قشنگ فشار مياره من ميترسم حركات توپ رو زياد انجام بدم همون هفته اي يبار توي كلاس انجام ميدم.
نه پياده روي زياد نميرم :weary: هم خسته ميشم هم دردم ميگيره ولي دكترم هربار ميگه برو پياده روي ٢٠ دقيقه :grimacing: خيلي ها ميگن ٦ ماه به بعد بايد پياده روي داشت

1 Likes

اره مام همینجوره…ولی رو توپا الان انجام نده میگن براهفته آخره که باید دهانه رحم باز بشه … الان خدای نکرده زود باز میشه و دردسرای زایمان زودرس
منم پیاده رویا حال نمیکنم :weary::weary::weary::weary: حالا ماهای آخرم ک میفته تو سوز و سرما دیگه عمراااا :joy:

1 Likes

خب اگه خطر داشته باشه خودشون انجام نميدن ديگه چه فازيه اينهمه زن حامله رو بندازن توي خطر ؟ :cold_sweat::neutral_face: بعيد ميدونم مشكلي داشته باشه حالا بازم ازشون سوال ميكنم
من بهداشت نميرم كلاسامون رو خود بيمارستان برگزار ميكنه
زايمانت كيه به سلامتي؟

به ما گفت فقط یاد بگیرید ولی الان انجام ندید …چمدونم والا :thinking::thinking::thinking:
اواخر آذر انشالله :slightly_smiling_face:

1 Likes

من پياده روي رو گذاشتم به اميد خدا براي چهل روز آخر، من آذر تاريخ زايمانمه ميخوام از وسطاي آبان انشااله شروع كنم
هرچند دخترخالم بهمن زايمان كرد از ٦ ماهگي به قول تو وسط سوز و سرما هم شده ميرفت پياده روي، آخر دهانه رحمش اصلا چرخيده بود رفته بود پشت كانال زايمان دكتر درست نميديدش، مجبور شدن سزارين كنن :grin::grin:

:neutral_face::grimacing: يا علي !
پس من اين هفته حتماااا گير ميدم ببينم ضرر داره انجام ندم :neutral_face:

منم همین تصمیمو دارم ولی یکی دو هفته پیش شزوع کردم باز تنبلی کردم گذاشتم برا ماه اخر :hugs:
آخی شانسا نگا چقد زحمت کشید :joy::joy:
خدا بخیر بگذرونه برا ماها اینجوری پیش نیاد

1 Likes

تا حالا با دكترت درباره نوع زايمانت صحبت كردي؟ من هيچي نگفتم هنوز

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.