برای بچه دار شدن چه سنی مناسب تره؟

می گن سن فقط یه عدده، این عدد ممکنه در جوون موندن دل افراد تاثیر چندانی نداشته باشه اما روی بچه دار شدن اثر میذاره، اگر خیلی خیلی زود یا خیلی خیلی دیر بچه دار بشید خوب نیست، همه چیز سر وقتش!
اگر تصمیم به بچه دار شدن دارید باید حواس تون به سن تون باشه.
معمولا گفته می شه بین 20 تا 25 بهترین سن برای باروری است، (دقت کنید که معنی کلمه باروری با بارداری متفاوته) یعنی در این سن احتمال اینکه شما سریع تر باردار بشید بالاتره.
در سنین بین 25 تا 30 شاید شما از لحاظ روحی برای مادر شدن آماده تر باشید و در سنین بین 30 تا 35 از لحاظ اقتصادی در وضعیت مناسب تری قرار داشته باشید.
نظر شما چیه؟ شما چه سنی رو برای بارداری مناسب می دونید؟

اگه می خواید در مورد این موضوع با یک کارشناس مشورت کنید می تونید به شماره 70701050 - 021 زنگ بزنید.

4 Likes

من اولی ینی ۲۰ تا ۲۵ رو دوست دارم
چون حس میکنم بخاطر اینکه تو دوران جوانی هستش بهتر و بیشتر حوصله دارم :blush:
بعد دیگه همینجوری بچه بیارم تا ۳۵ سال :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::joy::joy::joy::joy:

3 Likes

به نظر منم سن اصلا مهم نیست هر آدمی تو یه سنی آمادگی رو داره …من خودم این دغدغه رو تا پارسال داشتم که سنم داره میره بالا ولی الان به این نتیجه رسیدم حتما که نباید تو 26 سالگی مادر شد… تا سی سالگی هنوز خیلی مونده… :grin:

6 Likes

بنظر من سن مهم نیس
مهم امادگی طرفه که کی امادگی بچه دار شدنو داره یکی تو سن پایین امادگی بچه دارشدنو داره یکیم نه

3 Likes

30تا35،خوبه

2 Likes

به نظر من تا قبل ۳۵ سال خوبه .یعنی ۲۵ تا ۳۵ سالگی .البته هر تعداد که بچه میخوای تا قبل ۳۵ آورده باشی :blush::blush:

3 Likes

به نظر من 23 تا 25 خیلی خوبه واسه اولین بچه :blush:
البته الان من 27م

4 Likes

25-30 به نظرم

2 Likes

منم میخام ایشالا سال دیگ اقدام کنم تازه رفتم تو ۲۶سالگی میخام تا قبل از ۳۰دوتا بچه داشته باشم

2 Likes

به نظر من هر وقت فکر کردی میتونی مسؤلیت بچه رو به عهده بگیری و بپذیری مادر شدی اون موقع وقتشه،
من خودم تو ۲۵ سال باردارشدم تو مرز بین اولین و دومین گزینه

4 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.