برای باردار شدن باید چکار کنم

دوماهه برای بارداری تلاش میکنم اما موفق نمیشم.و پریودی نامنظمی دارم خیلی استرس دارم باید چکارکنم

سونوگرافی انجام دادید؟ چند سال تونه؟

بله سونوگرافی دادم هیچ مشکلی نداشتم.۱۹سالمه

هر ماه که اقدام میکنم برای بارداری باز پریود میشم .ولی پریودیم کلا نامنظمه.اکثر اقوامم میگن عادیه جای نگران کننده نیست اما خودم استرس دارم درحدی که گریه میکنم

پس اصلا اصلا نگران نباشید، چون هم سن تون زیاد نیست و هم خدا رو شکر مشکلی ندارید، احتمال بارداری در هر ماه فقط 25 درصده، پس اینکه شما در دو ماه باردار نشدید چیز عجیبی نیست، اگر وزن تون زیاده بهتره به حد نرمال برسونید، تغذیه سالمی داشته باشید، اسیدفولیک بخورید، اگر کمبود ویتامین خاصی دارید هم شما و هم همسرتون حتما درمان کنید.
استرس نداشته باشید که خودش عاملی برای به هم خوردن نظم قاعدگیه.
از ماشین حساب های تخمک گذاری دانشنامه فرزند استفاده کنید و در بازه تخمک گذاری تون یک روز در میان نزدیکی داشته باشید:
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

1 Likes

خیلی ممنون نه وزنم زیاد نیست.وزن نرمالی دارم.فقط چون خونه تنهام زیاد میخوام شب ها تا ۱۲میخوابم و صبح ها ۱۱:۳۰از خواب بلند میشم

همین استرسی که دارین خیلی تاثیر میذاره عزیزم. اصلا به چیزای منفی فکر نکنین فقط زیر نظر پزشک تون قاعدگی تون رو منظم کنین انشالا به زوددی جواب میگیرین.

دو ماه که چیزی نییییست تا یه سال وقت داری نترس دیر نمیشه. هیچ کار خاصی نکن فقط مراقب تغذیه ات باش و ورزش کن استرسم نداشته باش :blush:

خواب مشکلی نداره اما فعالیت بدنی روزانه هم داشته باشید حداقل روزی 30 دقیقه پیاده روی کنید

خیلی ممنون از راهنماییاتون بخدا داشتم سکته میکردم

باید چه تغذیه ای داشته باشم.چه چیزهایی برام تو این موقعیت لازمه

سلام
به نظرم ابتدا شما و همسرتان تصمیم خودتان را بگیرید
یعنی هردوتاتون بخواهید بدون توجه به جنسیت فرزند و …
این خیلی مهمه چون مشکلات زیادی ممکنه پیش بیاد
این لینک هم مطالب خوبی داره
بارداری و نکات بسیار مهم درباره آن

منو همسرم دختر میخوایم ولی جنسیت مهم نیست فعلا برای بارداری استرس دارم همسرمم خیلی دلش بچه میخواد

برای دختر دار شدن دوستان در این قسمت نظرهای مفیدی دادن می تونید مطالعه کنید:

آرزو می کنم که بچه سالمی نصیبتون بشه

خیلی ممنونم از شما

ممنون از شما حنا جون رژیم غذایی برای دختر دار شدن رو خوندم

1 Likes

و دقیقا همه اون غذا هارو هم دوست دارم و همیشه هم میخورم

امیدوارم هر چه سریع تر به مراد دلتون برسید عزیزم

خیلی ممنونم ایشاالله هرچه زودتر باردار بشم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.