برای انومالی که رفتین جنین تون چند گرم بود؟

برای انومالی که رفتین جنین تون چندگرم بود؟

1 Likes

سلام عزیزم،مال من ۲۱۳ گرم بود

1 Likes

ای جون دلم نامداربشه ایشاللااااا :yum::yum:دختره یاپسر

2 Likes

عزیزمی :kissing_heart::kissing_heart: پسر شر و شیطون:grimacing::grin:

ماشاءالله عزیزم:heart_eyes::heart_eyes: تپلیه پس:heart_eyes::heart_eyes: منم اینقدر دوس دارم همچین تپلی باشه

پسره یا دختر؟

چیز خاصی میخوردی روش؟

واقعا خداکنه منم انقد دوس دارم تمل باشه زایمانش سخته اما خوبه :joy:فکر میکردم واسه من ازهمه لاغر تره حالا بقیه دوستان هم بزارن ببیننم چی میگن :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

نه هیچی همین غذاهای معمولی میخورم تا ۱۵ هفته لب به غذا نمیزدم بخاطر تحوع اما خودمم به دنیا اومده بودم چاق بودم

2 Likes

دختره :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

عزیزم توکل بخدا اصلش اینه که سالم باشه.

یه عگس دارم که نشون میده هر هفته وزن نرمال جنین چقد باید باشه میفرستم الان

خدا حفظش دخمل تپلی مارو:heart_eyes::kissing_heart:

پس ارثی بوده عزیزم

2 Likes

اره ایشاللا همه بچه ها سلامت باشن این چیزا مهم نیست ازدعای اونا بچه ماهم سلامت به دنیا بیاد

2 Likes

ان شاءالله عزیزم

1 Likes

مرسی عزیزززدلم

1 Likes

خواهش میکنم گلکم:kissing_heart:

1 Likes

یانی الان باید ۱۰۰۰ گرم باشه ای خدددا:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:چندروزدیگه میرم سونو

1 Likes

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::star_struck::star_struck::star_struck::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

راستی عزیزم شما جفتت قدامیه یاخلفی تاریخ زایمانت کی زدن

1 Likes

شاید دیدی بیشتر بود:wink::heart_eyes::heart_eyes:

سونی چی هست؟

آزمایش گلوکزو دادی؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.