برام دعا کنین iui دارم

سلام عزیزانم…شنبه صبح باید برم برای عملiui برام دعا کنین نتیجه بگیرم.دیگه خسته شدم بس آمپول زدم و دوا درمون شدم:cry:۳ شهریور هم باید برم آزمایش بتا تا ببینم عمل جواب داده یانه:sob::sob:

4 Likes

ان شاءالله که جواب میگیری عزیزم

1 Likes

با دعای شما گلم😘

1 Likes

عزیزم خدا کمکت کنه انشالله که نتیحه میگیری

1 Likes

ان شاء الله جواب بگیری عزیزم
همین الآن از ته دلم دعات کردم🌹

1 Likes

فدای محبتت .انشالله🙏

امیدوارم ۳شهریور هم بیای و خبر مامان شدنت رو بهمون بدی😙

1 Likes

دورت بگردم باران جان ممنونم ازت:kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::cry:

الهی آمین:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::pray::pray::pray::pray:

فدات عزززیزم:kissing_smiling_eyes::heart:

1 Likes

انشالله بحق ۱۴معصوم نتیجه دلخواهتوبگیری

1 Likes

ان شاءالله بحق همین روز عزیز دامنت سبز بشه و مارو هم خوشحال کنی :heart:

1 Likes

ممنونم ازت عزیزم…آمین:heart_eyes::kissing_heart:

1 Likes

مرسی گلم…انشالله:heart_eyes::kissing_heart:

عزیزم ازته دل ازخدامیخام دلتوشادکنه استرس نداشته باش بسپربه خدا

1 Likes

چشم عزیزم.مرسی از لطفت:pray::pray::pray::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

از خدای مهربونم میخوام دلت رو شاد کنه عزیزم. و مطمئنم که به امید خودش نتیجه مثبت میگیری انشالله

1 Likes

مرررررررسی گلم.بادعای خیر شما :pray::pray::pray::pray::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::rose::rose:

1 Likes

سلام عزیزم
تنها کاری که باید انجام بدید اینه که استرس نداشته باشید. انشالا به امید خدا به زودی خبر خوش بارداری تون رو می شنویم.

2 Likes

سلام خانم حکیمی جان.چشم ممنونم ازتون:pray::pray::pray:خدا از دهنتون بشنوه:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::rose::rose::rose:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.