بدن درد در 5 ماهگی

خیلی وقته سوال کردم ولی چراجوابی دریافت نکردم

سوالت چیه عزیزم

سلام.من الان پنج ماهمه ولی ازموقعی ک باردارشدم تاالان هی ی قسمتی ازبدنم دردمیکنه اونم غیرقابل تحمل ب پزشکم گفتم میگه طبیعیه ولی کلافه شدم

استخون دردی یا مثلا دچار پرفتگی عضلات میشی؟

راست میگه بارداری همینه عزیزم هرکسی یجوریه شرایطش تواین زمان

1 Likes

ن استخوان درد مثلا ی ساعت قسمت چپ بدنم همش دردمیکنه بعد قسمت راست بعدش فقط پام وهمینطور تغییرمیکنه

اخه میدونی خیلی خسته شدم حداقل میخام کمتربشه

من خودم تاپنج ماه ارهمچی حتی تلویزیون متنفربودم همش استفراغ لکه بینی پادردکمردرد ازماه شش دستام شروع کردبه حساسیت پوستی پشت دستام میخارید خون میزد بعدروی انگشت سبابه دست راستم یه دونه زد اندازه نخود اونم مدام خون میزد ازماه هشتم خواب نداشتم لگن درد الانم که چهارماه نیمه زایمان کردم بازم بچه داری بیخوابی

به نظرم خودت رو سرگرم کن
چون این حالت ها وقتی سرگرم باشی کمتر پیش میاد
خیلی روشون زوم نکن و یعی من بزنی به بیخیالی

1 Likes

الان ازبس دیشب تاالان دخترم فقط گریه میکنه خودمم دست تنها چشم چپم شده عین لبوقرمز ازبیخوابی

وای عزیزم شرایطت رو که خوندم امیدوارشدم

1 Likes

یعنی راهی نیس؟

1 Likes

اره الانم ازبس بچه بغلی شده دست راستم استخون انگشت شصت اینقدرد دردداره میگم مشکلی پیش نیومده باشه برام…زایمان بارداری ایناروداره عزیزم فقط سعی کن تواین مدت بتونی راحت بخابی …

شاید بشه با دارو کنش کرد اما خب اخه دارو تو دوران بارداری…
بنظرم صبوری کن و خودتو سرگرم کن عزیزم
هر کسی تو بارداریش بالاخره یه اذیتایی داره
شما هم اینطوری دیگه

1 Likes

ممنون دوستای عزیزم(خانومی.ملکه)مرسی ک جواب دادین.همون باشون کناربیام بهترین راه حله

2 Likes

فدات :heart_eyes:

1 Likes

ان شاءالله به سلامتی بگذرونی این دوران رو
مادر است دیگر
از همون قبل حاملگی اذیته تا…

دقیقا…مرسی فدات الهی آمین

1 Likes

انشاالله بهتر بشی عزیزم نی نیت فضولیه یکم مامانشو اذیت میکنه

زیاد فکر نکن کارای سخت و خسته کننده انجام نده یه دوش اب ولرم یا باروغن زیتون محل درد ماساژ بده .عزیز زیاد سخت نگیر

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.