بدنم کهیر زده میخاره

خانما تمام بدنم میخاره کهیر زده.و چون تو اقدام برای بارداری هستم و الان نمیدونم باردارم یا نه نمیدونم چی بخورم که ضرری نداشته باشه
من چیکار کنم به نظرتون

برو بيمارستان بگو ممکنه باردار باشي خودشون ميفهمند

1 Likes

وای نه از بیمارستان متنفرم

خب میخوای همینطوری بخاری؟:joy::joy::joy:

1 Likes

نمیدونم چیکار کنم…زنگ زدم به خواهرم بیاد پیشم ببینم باید چیکار کنم

سلام. گلم دونه هات درشته؟ همه جای بدنت زده؟
برای منم هست. منم باردارم دکتر به من سیتریزین داد و گفت اگه دیدی خیلی اذیتی و نمیتونی بخوابی یدونه بخور.
یه پمادم داد به اسم ریکاو
گفت بزن
عزیزم برو حموم ، بدنتو با شامپو بشور ، بعد این پماد رو بزن.
سعی کن چیزای گرمم نخوری.
من شاید یدونه سیتریزین بیشتر نخوردم برای نینی میترسیدم ولی با این راهکار ها الان بهتر شده.

خوبه خواهرت میاد تو خاروندن کمکت میکنه :joy::joy::joy::joy: خوب عزیرم باید بری دکتر

2 Likes

خواهرم قراره برام سیتریزین بیاره.آخه اگه من باردار باشم هفته چهارم هستم.یعنی ممکنه از علائم بارداری باشه؟ شما چند هفته کهیر زدی؟

همه جا زدم بخصوص ران و پشت وشکم گردن
بزرگ اندازه کف دست

خب باید یکی بیاد باهم بریم من با یه بچه تنها کجا برم

عزیزم خاک شیر هم میتونی بخوری خیلی خوبه

فکر نکنم گلم. چون شوهرمم هست.
من هفته ۹ هستم

حدود ۲ هفته. سعی کن یه روز درمیون یه دوش بگیری. حواست باشه که داغ نباشه که برای نینی خوب نیست.
ان شاء الله زودی خوب میشی

شوهرتم کهیر زده؟

آره عزیزم

بنظرم سرخ باده است. البته حدسه فقط. این اسم تو طب یونانی مصطلحه. نمیدونم پزشکی ش چی میشه.
اگه عادت داری خیس بذاری خودتو، بعد حمام درست خشک نکنی خودتو، و باد هم بهت خورده باشه یا کمی سرما، همینه.
اگه اینجوریه باید حوله داغ کنی روی او کهیرها بذاری و تا یه مدت اصلا نذاری بدنت مرطوب بمونه.

منم اول بارداری بدنم همش دونه قرمز زد هنوز نمیفهمیدم باردارم روی شکمم رو پاهام رانم و بازوم هام ولی کاریشون نکردم فقط چند بار برام اسپند دود کردن گفتن خوبه .دیگه خلاصه خودش خوب شد .تا حالا هم از این دونه ها نزده بودم جاشم رفت البته .

بدنم هم خیلی داغ بود خارش هم زیاد آنچنانی نمیداد که دائم خودمو بخارونم یکم میخاروند فقط.خودم با خودم میگفتم شاید از علایم بارداری چون بدنم داغ شده گرمیم بالا رفته و این دونه های قرمزو و زدم هر روزم نگاه میکردم و میدیدم اضاف شده و حالم گرفته میشد دیگه بی خیالش شدم خودش خوب شد . :grin:

مال من دونه نیست.کهیره.کمی هم متورم.دیشب قرص هیدروکسی زین و سیتریزین خوردم بهتر شده بود.تقریبا محو شدن.صبح پا شدم دیدم دوباره کل بدنم زده

نه عزیز.هیچکدوم ازاین اتفاقا نیوفتاده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.