بدبینی منفی نگری تا کی

چرا ما عادت به قصاص قبل از جنایت داریم اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نمی فهمم هنوز مشکل مشخص نشده چرا زانوی غم بغل می کنیم
از زمین و زمان شاکی میشیم و …

رو مخمه شدیییییییییییییییییییددددددد :woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming:

5 Likes

چون ماها عادت کردیم واسه خودمون ببریم و بدوزیم
از سر بیکاریه

1 Likes

راست میگی رابی جان… خیلی بده… من قول بهت دادم که دیگه غرغر نکنم… به قول تو بار منفی میره بالا…من گپ های منفی و دردودل رو نمی خونم حقیقتش…

1 Likes

منم نمی خونم والا هنوز اینقدر بی کار نشدم خداروشکر
اما خوب گپا قاطی میشه دیگه

2 Likes

میدونی کاش بتونیم از شرایطی که هستیم الان لذت ببریم… شاید سخت باشه ولی غیر ممکن نیست…

1 Likes

لذت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا یاد گرفتیم چی هست ؟؟؟؟
اینقدر ناله و غر هست که به لذت نمی رسیم

1 Likes

اره حق با شماست دوست عزیز!!!
دو روز زنده ایم این دو روزم همش غصه همش منفی بافی پس کی میخوایم لذت ببریم کی شاد باشیم همیشه یاد گرفتیم از همه چیز به نالیم و به زمین و زمان بد و بیراه بگیم ولی یاد نگرفتیم خودمونو با شرایط وفق بدیم و بخاطر چیزای ک خدا بهمون داده شکر گزار واقعی باشیمو ازشون به معنای واقعی لذت ببریم.
خیلیا رو میبینی کلی مال و ثروت و بچه و زندگی عالی دارن ولی سلامتی ندارن. یا برعکس طرف هیچی نداره ولی سلامتیشو داره.
ما ادمای دمدمی مزاج هستیم قدر چیزای ک داریمو نمیدونیم و بدون درک و اگاهی بسمت ی چیز جدید میریم.
طرف صحبتم شخص خاصی نیست منظورم تموم انسانهاست.

2 Likes

دقیقا منم خداشاهده منظورم هیچ کس نیست
گاهی به این فکر کنیم شاید خدا اگه نمی ده چیزی رو ، می دونه که نمیده
دور از جون نداشتن چیزی بهتر از داشتنه با عیب و ایراده و …

3 Likes

موافقم عزیز بخدا آقام ایقد بهم میگه منم آروم میشم میگم حکمت خدا شکی درش نیست اگر بده دوراز جون ناقص باشه یا بعد از بیست سال ازم بگیرتش دردش بیشتر

ولی متاسفانه مشکل من از زبون و دهن مردم و بخصوص فامیل هست وگرنه بعضی وقتا هم خودم هم آقام از این آسایش آرامش ایقد راضی هستیم که نگو چون خیلیا هستن که از بچه داری و سختیاش مینالن

1 Likes

اقاااااااااااااااااااا بازم می گم منظورم کسی نیست
هر روز از این چیزا زیاد داریم خدایی

1 Likes

آمادگی برای یک بحران :grin:

اره واقعا مردم همیشه دهنشون بازه و حرف میزنن بقول مامان بزرگم خدابیامرزه همیشه میگفت نوشخوار ادمی حرفه ولی مهم اینه که چطوری جواب طرفو بدی باید اینقد به حرفی ک میزنی ایمان داشته باشی تا طرف وقتی چیزی میگه ک جوابشو میدی دهنش بسته بشه.
منکه خودم به شخصه حرف مردم هیچ اهمیتی نداره واسم مگه اینکه بدونم واقعا اون حرف ب صلاحمه تازه وقتی میخوان حرف بزنن بلند میشم از پیششون چون حوصله حرفای صدمن ی غاز شونو ندارم.

2 Likes

رابی منم همش غر میزنم چیه هر روز یکیتون میاد میگه دلم گرفته
قرار شد لوله باز کن بخریم بذاریم اینجا هر کی دلش گرفت بازش کنیم

2 Likes

اه اه اینقدر بدم میاد این رابی ضد حال میزنه نمیزاره من غر غر کنم ناله کنم.
ایییییییییییشششششش دختره یه فرفری :rofl:

2 Likes

اینجاگپ میزنیم ک مشکل یاسوالی اگ داریم بپرسیم.شایذبرای بعضی هاارزوی بعضی دیگ اینقدرخنده داریابی اهمیت باش ولی واقعابعضی های ذیگ رواذیت میکنه

ایرانی جماعت همینه گل من،شما جوش نزن
فایده نداره
باید از ریشه درستش کرد

1 Likes

:joy::joy::joy::joy:

ریشه خودمونیم مونا جون
من شما این اون
همه
میوه هامون (بچه ها مون ) نباید گندیده بار بیان

2 Likes

ضدحال میزنم اینه :joy::joy:
نزنم که همش روضه هست و عزاداری حتما :woman_facepalming::woman_facepalming:

2 Likes

چون از بس کردن تو پاچمون ک# خل شدیم

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.