بدبخت شدم فیبروم دارم

چون کوچیک خونریزی نداری گلم ولی شنیدم فیبرومهای کوچیک جراحی نمیخواد باقرص برطرف میشه

فیبروم چیه؟

1 Likes

یه بافته ازخودرحم که ممکنه رشد کنه

2 Likes

میگم ممکنه ب عمل بکشه

انشاالله نمیکشه گلم زودی خوب میشی

چی هست فیبروم؟

آها الان رفتم بالاتر یکی دیگم پرسیده بود جوایشو داده بودن خوندم فهمیدم چیه:sweat_smile::grin:

زیاد بزرگ نیس که. جاش کجاس؟ با فیبروم حامله میشن که.

محل فیبروم مهمه . مال شما جایی نیس که فشار بیاره و باعث خونریزی بشه. قبل از بارداری درمانش کن چون اگر باردار شی با بچه رشد میکنه و بزرگ میشه. برو دکتر قرص میده. قرص ضدبارداری بده احتمالا تا رفع بشه
تازه اکر باردارم شدی با سزارین برات در میارن

دیارجان هیچ ربطی نداره من فیبروم هفت سانتی هم داشتم رفع شده.نگران نیاش

دوستم داشت عمل شد

1 Likes

میگم ها همین تاخیر پریودیم و تنبلی تخمدانم از فیبرومه ایا

1 Likes

ممکنه باشه همون طور که بچه ها گفتن بستگی به جایگاهش داره،من تو حاملگیم هم دارم ولی تو کار بارداری اخلال ایجاد نکرده.نگران نباش.اینطوری نیس که با وجود فیبروم باردار نشی،منم همیشه کیست و فیبروم داشتم.عرق فراسیون بگیر بخور.من چون وزنم بالا رفته بود قرصی که دکتر برا فیبرومم داد قبل بارداریم،نخوردم.گفتم بدتر چاق میشم.با عرق فراسیون فیبروم هفت سانتی رفعش کردم.
اگر مشکل کلیه نداری فراسیون بگیر.درموردش خودت تحقیق هم بکن قبلش.

دکترت چیزی نگفته ؟

ن دیگه نرسیدم ببرم دکترم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.