بخیه های سزارین

اره موافقم

اره بچه اولمه منکه فعلا ازدکتر شانس نیوردم

کجا زندگی میکنی گلم

اهواز

انشالله خدا بزرگه. من اونجا دکتر سراغ ندارم.‌از من میشنوی توکل بخدا کن از خود خدا بخواه ی دکتر خوب سرراهت قراربده منم سر بارداری اولم هیچ دکتر زنانی نمیشناختم و برای چکاپ پیش هرکسی میشد میرفتم اما سر بارداریم از خدا خواستم و واقعا هم جواب گرفتم

1 Likes

انشالله خداازدهنت بشنوه ویک دختر خوب سرراهم قراربگیره

1 Likes

اگر اهواز کلینیک یا بیمارستانی داره که مربوط به شهدا و سپاه هست حتما برو اینجور جاها. منکه اعتقاد شدیدی به شهدا دارم خودمم پیش دکترم که تو کلینیک فوق تخصصی شهید صنیع خانی غرب تهران بود چکاپ میشدم تو بیمارستان سپاه بقیه الله هم زایمان شدم که دکتر خودمم اونجا بود. بااینکه ما بیمه نیروی انتظامی بودیم

انشالله ی دختر خوب هم سر راهت قرررراررر میگیره :joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

چرا داره اهواز ولی میگن واسه چکاپ‌بری خودمطب دکتره بیشترتوجه میکنه وتوبیمارستان بداخلاقن اکثرا

:joy::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

عزیزم به این حرفا توجه نکن همش الکیه . دکتر اگر وجدان کاری داشته باشه چه مطب چه بیمارستان کارش رو انجام میده من دکترم تو کلینیک همونطور بود که تو بیمارستان بود تازه اتفاقا تو بیمارستان مهربونترم شده بود و همش باهام شوخی میکرد که دردی حس نکنم تو طول زایمان همش باهام حرف میزد و میخندوند

1 Likes

متوجه غلط املاییت شدی؟؟؟؟

1 Likes

ولله خیلی دکترا بی وجدانن من دیروز دکترم که میرم اینقدعجله میکنه آدم هول میشه من هنوز تواتاق نشسته بودم سوال میپرسیدم این زنگ زد مریض بعدی اومدداخل خیلی ناراحت شدم اصلا به حریم بیماراحترام نذاشت متاسفانه

1 Likes

خخخخ نه تازه برگشتم فهمیدم بجادکترنوشتم دختر:joy::joy:

1 Likes

عزیزم این حقته که اعتراض کنی بهش . وقتی میبینی اینطوره دکترت رو عوض کن. من جای شما بودم حتما از خواب غفلت بیدارش میکردم تا متوجه بشه که چه حق الناسی مرتکب شده

2 Likes

ی تایپک بنویس تا دوستان اهوازی اگر دکتر خوب سراغ دارن بهت معرفی کنن

1 Likes

میخاستم بهش بگم ومتوجه اش کنم مهلت نداد بدو بدو اون مریض نشست سرجام وتمام باید ازاتاق برم‌بیرون منم‌رفتم. ولی دیگه برنمیگردم پیش این‌دکتره عوض میکنم

1 Likes

اهوووم فکرخوبیه😊

1 Likes

حتما همین کار رو کن. چون دوران بارداری خیلی حساسه همینجوریش استرس و دقدقه فکری دارید اگر دکترتونم خوب نباشه و بیشتر بهت استرس وارد کنه حالتون خوب که نمیشه بدترم میشید

1 Likes

اره واقعا ازدیروز هی توفکرم
حالا یک دکتری هست خواهرم وزن داداشم زیر دستش بودن میگن یکمی تنداخلاقه ولی مثل یک مادر میمونه واسه مریض کاربدی کرده باشی که به ضرر بچت باشه سرت دادمیزنه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.