بخیه های سزارین

دوستای گل چه چیزی میتونه باعث بشه که زودتر بخیه جوش بخوره برای من بعد هشت روز هنوز درد داره فقط با شامپو بدن کودک میشورمش و سشوار میزنم همین :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

به قول جمله ی معروفم
بدن با بدن فرق میکنه پناه جون
بعضیا زود زخمشون بسته میشه بعضیا دیر
اناناس میگن برای بسته شدن زخم خیلی خوبه
اناناس طبیعی نه کمپوت

2 Likes

آناناس خوبه اما نخور
پسرت زردی داره بهتره گرمی جان نخوری

1 Likes

:grin::grin::grin: پس نخور پناه

2 Likes

عزیزم باید تحمل کنی وصبور باشی برای من دوهفته بیشتر طول کشید و برای دردش دکترم بهم شیاف و قرص چرک خشک کن داد

بله بله درست میفرمای :blush::blush:

1 Likes

چشم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

خب بم گفتن سره ده روز برم اگه خوب نشد نمیکشن یعنی

نه نمیکشن خوب نشه

1 Likes

بیشتر دکترها بخیه جذبی میزنن و نیازی به کشیدن نیست. فقط برای اطمینان از اینکه چرک نکرده باشه میگن بیا معاینه. منم همینطور بودم ده روز بعد رفتم گفت مشکلی نیست و چون درد داشتم بهم چرک خشک کن و مسکن داد. درد بخیه هام هم دوهفته همراهم بود اصلا نمیتونستم درست راه برم باید حتما خم میشدم قسمت بخیه ام میگرفتم تا بتونم چند قدم راه برم

ای جان برای من سوزش داره بیشتر

خوب فدات بشم مثل اینکه تیغ خرده هااااا. صبوری کن با روغن زیتون اطرافش رو چرب کن تا پوستت خشک نشه که خارش بگیره مجبور شی بخارونی چون سوزشت بیشتر میشه

1 Likes

وای من میترسم :sob:

از چی فدات شم

ازسزارین وازطبیعی

طبیعی باید کلی درد بکشی اخرش میگن گاهی پاره میکنن زنو باچاقو
سزارینم که وای میترسم‌ازش ازاتاق عمل

ترس نداره عزیزم اتفاقا لذت بخش ترین قسمت زندگی ی زن همین موقع هست . من وقتی پسرم اولین گریه رو سر داد اشک شوق ریختم وقتی ام گذاشتن روسینه ام حاضربودم براش جون بدم. وقتی بردنش باگریه التماس دکترم کردن بیارن یکبار دیگه ببینمش :sob:

3 Likes

هرچی بیشتر فکر کنی بهش ترست بیشتر میشه
باید به نی نی خوشگلی که تو دلته فکر کنی تا اون دردها کمرنگ بشه
همه باید این راهو پشت سر بزارن :kissing_heart:

عزیزم احتمالا بارداری اولته که اینقدر ترس داری طبیعیه من بدتر از شما بودم اما به لطف خدا دکتری سر راهم قرار داد که با حرفاش ارومم کرد

وای اره منم گاهی به نی نی ام که بیاد فک میکنم یک لبخند بزرگ‌میزنم حس میکنم توابرام دیگه بیاد پیشم چه حالی دست پیدامیکنم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.