بخور و نخورهای بارداری

سلام.دیروز ازمایش دادم متوجه شدم جواب بتام مثبته. خوردن شعله زرد به خاطر زعفرونش مشکلی داره؟؟؟

1 Likes

سلام ، مبارکه عزیزم ، اره نخوری بهتر ، زعفران از اون مواد غذایی هست که خیلی باید تو خوردنش احتیاط کنی

مبارکه عزیزم خیلی خوشحال شدم

عزیزم من خوردم،چون بیشتررنگ داره تازعفرون،حالادلت خواست یه قاشق بخـور

ممنونم گلم

2 Likes

قربونت عزیزم

دیروز بتام 221 بود سونو هم دادم ولی تو سونو ساک بارداری نبود دکتر گفت امروز و شنبه باز ازمایش بتا رو تکرار کنم گفت شاید خارج رحمی باشه خیلی نگرانم

1 Likes

سلام مبارک باشه :heart_eyes:
عزیزم چن روز از موعدت گذشت ک آزمایش دادی؟ حالا زوده واسه ساک بارداری البته نظر منه
فک کنم از ۵ هفته ساک بارداری دیده بشه ها :thinking:

ممنونم گلم
3روز تاخیر داشتم دیروز عصر بی بی چک زدم مثبت شد رفتم دکتر و ازمایش دادم

عزیزم تو ماشین حساب محاسبه سن بارداری سایت دانشنامه فرزند بزنید ببینید چند هفته اید
منم پرسیدم الان از ۵هفته میگن تشکیل میشه ان شاءالله چیزی نیس این دکترا الکی نگران میکن آدمو

ممنون عزیزم

1 Likes

انشاالله که خارج ازرحمی نباشه عزیزم شایدلقاح دیرصورت گرفته بخاطرهمین بتات ازنظرشون کم بوده

1 Likes

عزیزم فقط نباید زیاده روی کنی من سر پسرم خوردم خداروشکر به مشکلم نخوردم.تو هیچی زیاده روی نداشته باش

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

الان که زوده، دوست منم مثه شما بود،و دکتر نگرانش کرده بود بعد دوهفته ساکش تشکیل شد و، وسط این ماه تاریخ زایمانشه، اصلا استرس نداشته باش، تشکیل میشه.

1 Likes

سلام عزیزم
تبریک میگم :rose::rose:
یه کم می تونید بخورید

1 Likes

ممنونم خانم حکیمی. این مدت راهنمایی های خوبی بهم کردید❤

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:
انجام وظیفه کردم
خداروشکر که مفید بوده :blush:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.