بخاطر خواهرم دوست ندارم طلا بخرم

اولا چقد مهربونی،خوشم اومد خدا برا خانوادت حفظت کنه مهربون،دوما خوشبحالت و خداروشکر کن ک همچین همسری داری،من همسرم با پولو حقوق خودمم نمیذاره طلا بخرم،حاضره همه پولامونو بندازیم دور ولی طلا نگیرم من:frowning:
ولی عزیزم حالا ک همسرت دوسداره بگیری حتما بگیر،منم خیلی طلا میخریدم اما اجیام نداشتن یا خیلی کم طلا داشتن ومادرم غصشونو میخورد،اما من همه طلاهام ب فروش‌رفت اما ماشاالله اجیام خیلی پول وطلاشون زیاده الان،ولی هیشکدوم ازینکه اون دیگری طلا داره ناراحت نشدیم،مطمئن باش ایجی شمام ناراحت نمیشه فدات

2 Likes

استدلالتو نمیپسندم یعنی اگه تو نداشتی اون به خاطر دل تو نمیخرید طلا پس اندازه چه ربطی داره شما میتونی بخری سمت خانواده همسرت بندازی یا تو خونه خودت پیش خواهرت میری ننداز یا همشو ننداز

1 Likes

فکر نمیکنم خواهری از داشتن طلای خواهرش ناراحت بشه،،،بعد یجور پس اندازه،،،اگر شوهرت میخواد بخره بزار بخره،،،پشتوانه مالی میشه،،،خواهرتم بنظر من خوشحال میشه

1 Likes

عزیزم اگه اینجور باشه خواهرتم باید بگه چون خواهرم خونه نداره منم نباید صاحب خونه بشم.طلا یه نوع پس انداز هست.

1 Likes

منم طلا خیلی دوست دارم،خیلیم داشتم همشو فروختم حتی حلقمو،الان همه دارن بجز من،دیگه چیکار کنم عادت کردم به نداشتن طلا :wink:

1 Likes

درود به شرفت :clap::clap::clap:

1 Likes

ممنون از شما

انشالله ک همه بخرن

نظر لطفتونه مرسی از شما

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.