بحث داغ دلار

اسمشون بد در رفته وگرنه سپاه یک ارگان نظامی دفاعیه پس ربطی به گرونی نداره اگم میبینی امریکا واسراییل هی میگن سپاه سپاه چون میترسن چون با صلابت باهاشون برخورد میکنن

3 Likes

گرونی و قیمت دلار و ارزو … فقط و فقط دست رییس جمهوره.اون حرامزاده دستش با امریکا تو ی کاسه ست. برید سرچکنید ببینید دخترش چه غلطایی تو امریکا میکنه

2 Likes

اره دیگه متاسفانه تو کشورما خیانت زیاده خیلیا فقط به فکرجیب خودشونن مامردمم مقصریم مثل همین گرونی میریم انبارمیکنیم بعدمیگیم چرا گرون شده اخه خب دست بکش تا ارزون شه نه بری مغازه ها خالی کنی

2 Likes

مغازه ها الانم خالیه دوماهه میخوام نواربهداشتی روز و شب مشبک بخرم گیرم نمیاد

2 Likes

اینا دیگه ازسیاست هاشه ما مردم که نمیدونیم اول انتخابات فکر کردیم خوبه همه چیمون خوب میشه ولی ازوقتی اومد بدی پشت بدی البته دولت قبلشم آخرش وقتی میخاست بره خرابکاری کرد رفت این ازاولش خراب کاری میکنه بگو اخرش چیکارمیکنه

2 Likes

ازمردم‌باورکن بری خونه هاشون باافتخارم میگن خریدیم قایم کردیم گرون ترنشه فک میکنن زرنگیه

2 Likes

مردم اینجوری باشن تجارای نامردم که فقط به فکرخودشونن همه چی گرون میکنن ولا مردمم هرکی به فکرخودشه

2 Likes

سلام کسی تیس کمکم.کنع؟

چیشده

موعد پریودمه.دیروز فقط یه لک دیدم همین دیگه.از دیروزم. تکرر ادرار دارم.تا خالا من اینجوری نبوده قاعدگیهام.دوره هامک 27روزس

1 Likes

خب الان میخای بارداربشی یا نمیخای باشی ؟؟

دولت از پول نفت دلار میگیره
قبلا 4تومن بود دلار
الان خودشون نرخ دلارو بالا بردن باهاش بدهیهای کشورو دادن حقوق معوقه کارمندارو پرداخت میکنه باهاش
مردم همه پولاشونو که داشتن بخاطرش از دولت سود میگرفتنو از بانکا کشیدن بیرو رفتن باهاش دلار خریدن
دولت جیب خودشو که پر کرد نرخ دلارو کشید پایین

3 Likes

اللنم رفتن ذسشویی خودمو خشک کردم یه لکه ی خیلی کمرنگ صورتی دیدم.سینه هام شدیدا دردناک شدن

میخوام بارداربشم.ولی هنو جدی اقدام نکردیم.ولی جلوگیری هم نذارم

اره منم یک همچنین چیزایی شنیدم .همون عجب کارای میکنن

2 Likes

خوب عزیزم باید صبر کنی از موعدت بگذره اگر نشدی از بده شاید باردارباشی

1 Likes

شاید میخای پریود بشی صبرکن تا فردا پس فردا نشدی ازمایش خون بده

نمدونم چکار کنم.ماه پیش من12شب شدم این ماه 9ام بعدازظهر یه لک دیدم

پس صبر میکنم.میخواستم جوشونده بخورم که گفتم یه وقت بچه نباشه

عزیزم تو اقدام تنظیم پریود بهم میریزه این طبیعی هست

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.