بحث داغ اجنه 😖😖

بچه ها من خیلی دوست دارم درباره اجنه ها بیشتر بدونم اگه کسی خاطره یا چیزی ازشون میدونه بهم بگه خوشحال میشم

:japanese_ogre:

ما با جنا خاطره نمیسازیم🤣

1 Likes

قرار نیست شما خاطره بسازی دیدی الان اومدن با تخمه گفتن بیا باهم خاطره بسازیم

1 Likes

خخخخخخ

وای چه تجربه ای داریم باهاشون؟ میخوام صد سال تجربه نداشته باشم :persevere:

چه شما بخایین چه نخایین اونا موجوداتین که با ما زندگی میکنن فقط ما نمی بینیمشون

1 Likes

من خودم قبل اینکه ازدواج کنم چند بار دیدمشون ولی وقتی تعریف میکنم کسی باور نمیکنه میگن خیالاتی شدی

1 Likes

اینجا پرسیدم شاید کسی مثل من شده باشه

خیلی قبل یه برنامه داشتم اسمش جن یاب بود نمیدونم دروغ بود یا راست نگهش میداشتی مثل طوری که میخوای عکس بگیری بعد اگه جن بود نشون میداد اگه وقتی جن میدیدی اسم خدا یا یه سوره میگفتی گوشاشو نگه میداشت قرمز میشد بعد گم میشد

ما خونمون جن داره

واقعا

من خودم نه دیدمشون نه خیلی اطلاعات دارم دربارشون …اما یه دایی دارم میگه جن ها وجود دارن و روی زمین زندگی میکنن اما اجازه ندارن وارد حریم ما بشن و خودشونو به ما نشون بدن …مگه اینکه خودمون بریم دنبالشون در این صورت اگه وارد زندگیمون بشن دیگه نمیتونیم بیرونشون کنیم !
بنظر من که خطرناکه !

بله اگه وارد زندگی بشن خیلی خطرناکه من فقط میخوام درموردشون بدونم خودمم ازشون میترسم

وارد حریم ما که شدن :neutral_face:

جدیدا ندیدمشون ولی چنسال پیش دیدم مامانمم دیدتشون

شما دیدینشون

میشه تعریف کنی

اره چنسال پیش نیمه خواب نیمه بیدار بودم دیدم یچیزی بالا سرم یکم اونورتر نشسته بعد ابجیم ی لیوان دستش بود همونجا که جنو دیدم از دستش افتاد هزار تیکه شد با اینک فرش بود و نرم و لیوانم جنسش خوب بود

1 Likes

یبار دیگم مامانم دید بابام رف دسشویی بعد هرچی صب کرد نیومد اخر دید بابام یجا دیگ بود و اون جن بوده

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.