بتا دادم منفی بود اما علائم خاصی دارم

من ۳۱ اردیبهشت باید پریود میشدم هنوز نشدم بعد ده رو تاخیر بیبی چک زدم منفی بود هفته قبل رفتم سونو رحم تخمدان عالی بود اول زمستون همه ازمایشهای هورمونی هم داده بودم که نرمال بود دیروز بتا هم دادم منفی بود یکهفته میشه درد دور ناف دارم سینهام سنگین شده با کمی درد زیر شکم از دیروز دیگه این درد دور ناف تموم شده سمت راست زیرشکمم سنگین شده سرم گیج میره نوک سینهام خیلی حساس شده دستم میخوره بهش درد میگیره نمیدونم چیکار کنم😔

زعفرون رازیانه اسپندو جوشوندم خوردم همه چی امتحان کردم

نه عزیزم خطری نداره
فقط باید بررسی کنید تا ببینیم علت درد چیه. اگر باردار نبودید می تونه به خاطر پریودی باشه
به پزشک مراجعه کنید تا براتون آمپول تجویز کنه

چشم خانوم دکتر ممنون از راهنماییتون فردا صبح میرم پیش دکترم

1 Likes

چشم تون بی بلا
من پزشک نیستم عزیزم :blush:

فقط اینکه چند روز پیش نزدیکی داشتم بدون جلوگیری مشکل داره گفتم پریود نشدم باردار نمیشم

چشم. ببخشید

1 Likes

عزیزم اگر قصد بارداری ندارید باید همیشه از یه روش جلوگیری استفاده کنید ولی اگر قصد بارداری دارید مشکلی نداره

2 Likes

عزیزم چون بدون جلوگیری رابطه داشتی ممکنه هورمون بدنت بهم ریخته باشه نگران نباش

1 Likes

عزیزم بالا پایین شدن هورمون ها ربطی به جلوگیری و نزدیکی نداره
البته کسانی که برای بارداری اقدام می کنن چون استرس باردار شدن یا نشدن رو دارن هورمون هاشون به هم میریزه کاملا درست فرمودین :+1:

1 Likes

مرسی عزیزم

1 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.