بتا خون پایین

سلام مامانا .من روز 29سیکلم بی بی انداختم منفی شد اما روز 31بی بی کم رنک خط انداخت همون موقع رفتم آز دادم عدد بتام عدد 68بود.ولی من نگرانم آخه دیروز یعنی روز 32سیکلم چند تا لک قهوای ای خیلی کم رنگ دیدم.به خاطر این لک ها و عدد بتا پایینم میترسم بارداری مثبت نداشته باشم یا پوچ باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمکم کنید

سلام عزیزم
برای این که بفهمیم بارداری خارج از رحم هست یا نه باید امروز یعنی 48 ساعت بعد از آزمایش اول، آزمایش رو تکرار کنید اگر عدد بتا دو برابر شده باشه جای نگرانی نیست

آخه دیگه نمیخوام آزمایش بدم تا چند روز دیگه نمیخوام خودمو زیاد درگیر کنم که استرس بگیرم.یعنی شما میگین عدد بتام پایین

دلم میخواد به مامانم اینا خبر بدم نمیدونم با این وضعیت میشه خبر داد

اتفاقا باید آزمایش بدید حتما، چون باید زودتر تشخیص داده بشه که اگر خدایی نکرده خارج از رحم بود براتون مشکل ساز نشه و درمان بشه زودتر

اگر نگران میشن خبر ندید ولی خودتون استرس نگیرید تا چیزی مشخص نشده هنوز

سیکلاتون چند روزه بوده؟ یعنی الان چند روز تاخیر داشتید؟

سیکلام قبل 28یا27روزه بود ماه قبل یهنی دی ماه که برا اولین بار اقدام به بارداری کردم روز 35سیکل پریود شدم این ماه ،ماه دومی بود که اقدام به بارداری ورده بودم.

خب پس میشه گفت زود آزمایش دادین الان

امروز صب یعنی روز 33سیکلم بود بی بی چک انداختم و نسبت به پریروز که روز 31سیکل بود و بی بی چک انداختم و یه خط کمرنگ انداخت و بعد آزمایش دادم،امروز خط یکم نسبت به پریروز پر رنگ تر شده خیلی پر رنگ ن که با خط بقلیش هم رنگ باشه ولی از پریزوز یکم پررنگ تر

عزیزم اصلا به بی بی چک نمیشه اعتماد کرد
ما الان به عدد دقیق بتا احتیاج داریم تا خیال مون راحت بشه
نه برای شما بلکه برای هر کسی واجبه که آزمایش تیتر بتا بده

دوسدارم هر چه زودتر به مامانم اینا بگمو خوشحالون کنم ولی خوب نمیدونم

1 Likes

عزیزم انشالا امروز آزمایش رو بدین مشخص بشه همه چی خوبه و خبر خوش بارداری تونو به همه بدین

نیلوفرجون اگه توی هفته های اول بارداری خونریزی کرده باشه کسی شیاف چی باید استفاده کنه که نخاد بره دکتر معاینه اش کنن یاچیزی ؟
اسم شیاف لطف میکنید بهم بگین

شیاف پروژسترون 400 میلی گرم

1 Likes

سلام، یعنی هرکسی که باردار باشه حتماااا باید دوبار یا بیشتر آزمایش خون رو تکرار کنه که احیانا خارج رحمی نباشه؟
علائم خارج رحمی چیه؟
آزمایش تیتر بتا چیه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام عزیزم
اگر بخوایم بدونیم بارداری نرمال هست یا نه باید دو یا سه بار آزمایش رو به فاصله 48 ساعت تکرار کنیم
آزمایش تیتر بتا عدد دقیق بتا رو به ما میده اما آزمایش بتای معمولی فقط میگه مثبته یا منفی
بارداری خارج از رحم ممکنه بدون علامت باشه و یا بعضی اوقات با درد یا لکه بینی همراهه. ما از طریق آزمایش و سونوگرافی می تونیم تشخیص بدیم بارداری خارج از رحمه یا نه. اگر عدد بتا در هر بار آزمایش کم تر بشه نشونه خارج رحمی بودنه

2 Likes

چقدر اطلاعاتتون مفید و دقیقه

1 Likes

ممنونم عزیزم شما لطف دارین :rose:

ممنونم از پاسخگوییتون:blossom::blossom::rose:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.