بتام منفی بود

من 6 روز بعد اقدامم برای بارداری رفتم ازمایش بتا دادم منفی بود . یعنی دیگ نگرفته و تمام :cry::cry::cry:

2 Likes

برای آزمایش دادن باید حداقل 14روز از لقاح گذشته باشه،هر 48ساعت هم مقدار بتا دو برابر میشه
به نظر من خیلی زود آزمایش دادین،اولین شرط توی بارداری هم نداشتن استرسه
صبر کنید تا موعد پریودیتون،اگر عقب انداختین دوباره آزمایش رو تکرار کنید،انشاالله که باردار باشین
توکل ب خدا

1 Likes

فعلا اصلا ذهنتو درگیرش نکن، به این فکر نکن اقدام کردی، چون ممکنه چند ماه طول بکشه، حتما آزمایشو بذار برا وقتی که پریودت حداقل یک روز عقب افتاد

1 Likes

باید 16 روز از نزدیکی بگذره تا بتونید آزمایش بدید
بهتره تا موعدتون صبر کنید بعد اگر پریود نشدید آزمایش بدید
انشالا که مثبت باشه

1 Likes

سلام عزیزم موعد پری گذشته باشه بی بی چک بزنه و در ظمن در مورد آزمایش خون…باید 7-12روز از تاریخ نزدیکی‌شون بگذره تا دقیق نشون بده حالا ایشونم روز 6رفتن واسه آزمایش

عزیزم اگه قبل اقدامت سونو انجام دادی و فولیکول مشخص شده و همچنین زمان آزاد شدنش… میشد گفت که اون وقته که جواب آزمایشت درست نشون بده اگه تاریخ رو خودتون تعیین کردین اون مسألش جداس چون روز تخمک گذاری بعضی وقتا متغیره

سلام،منم نظرم اینه زود آزمایش رو انجام دادن،چون ممکنه لقاح هم دیر صورت گرفته باشه،همونطور که خانم حکیمی هم گفتن باید 16روز از نزدیکی بگذره نه 7_12روز

4 Likes

اره خیلی زود رفتی عزیزم بذار موعدت بشه بعد برو

1 Likes

والا دیگه خودش میدونه سونو رفته تا خودش تاریخ تخمکشو بدونه

ما رو حساب اینکه هیچ مشکلی ندارن و دوره هاشون منظمه نظر دادیم،اگه سابقه تاخیر توی پریودی یا تنبلی تخمدان داشته باشن که دیرتر هم باید آزمایش بدن

ن گلم من پریودیم منظمه و تنبلی تخمدان یا کیست هیچ کدوم رو ندارم . همه چی خوب و عادی رو این نظر بدین

1 Likes

از اخرین نزدیکی 16 روز بگذره؟

1 Likes

بله عزیزم

بله
چقدر هولی تو

1 Likes

پس رو این ازمایش حساب نکنم ممکنه باردار باشم بعد 16.روز اگ برم؟؟

1 Likes

آره عزیزم

بله بله

خخخخ اره خیلی . بعد هرکی ی چیزی میگه بعضیا میگن خون حتی سه روزم باشه نشون میده گیج شدم حسابی

2 Likes

:no_mouth:

وای ممنونم عشقین همتون …

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.