ببینم خانوما روز دختر که دیگه واسه ما زنا نیست هست؟😂

شوهرمن باید وقتی اون شروع میکنه به خاله زنک بازی ادامه نده نه اینکه اینم میشینه پابه پاش حرف میزنه. جالبه من و مامانم وقتی با هم حرف میزنیم هیچوقت حرفامون به این سمت و سو کشیده نمیشه. برعکس شذه واسه ما

با مادر شوهرتم حرف بزن

نمیاد. خودمم تنبلی میکنم. البته ادم بسیار مهربون و صبوریه تو زندگی اما هیچوقت نمی تونه بین زندگیش و خانوادش تعادل ایجاد کنه. البته منم خیلی مغرورم و همین باعث شده هرکی راه خودشو بره.

اووووه همین هفته پیش زنگ زدم گفتم دعواهای شما اونجا با خانمای فامیل چه ربطی به این میتونه داشته باشه و… فقط تاثیری داشت اینه که شوهرم میره تو کوچه باهاشون حرف میزنه

داداشش دیر میره خونه مامانش زنگ میزنه ساعت یک شب به این میگه😐 اینم اعصابش خورد میشه تا وسط شب باید حرص خوردن اینو یبینم

هیچوقت علاقه ای به آوردن بچه ندارم چون از همین الان میگه ببین بعد مرخصی زایمان باید مامان من بزرگش کنه ها بعد دیدم بچه جاریم رو تا ی چیزی میشه مادرشوهرم میگه بچه ماست به اون چه :neutral_face:اصلا نمیتونم تحمل کنم دو روز دیگه همچین مالکیتی واسه بچه من داشته باشه واسه همین دوست ندارم بچه بیارم

بیخیال. بعد چند مدت حرفای دلم نوشتم ی کم خالی شدم

عزيزمم منم شرايطم مث توعه دركت ميكنم .وقتي گريه ميكنم هم شوهرم نمياد ارومم كنه فوقش يه دستمال كاغذي ميده دستم و ميشينه يه كنار اصلا باهام حرف نميزنه مردم از تنهايي

واااا چرا نیست.مگه ما دخملای مامان بابامون نیستیم.منکه هرسال بابا ومامانم ز،میزنن تبریک میگن بهم پولم میدن

واسه اینه مادرشوهرت واست کادو بگیره :laughing:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.