ببینم خانوما روز دختر که دیگه واسه ما زنا نیست هست؟😂

میگما اگه روز دختر برا ماهم هست…شوهرمو بندازم تو خرج:joy: :joy: :joy:

1 Likes

چراااا هست :joy::joy::joy::joy:

راس میگی؟:grinning:

همه روزها واسه ما خانووم اس دختر وزن ومادر وتولد وسالگرد:stuck_out_tongue_winking_eye::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

:joy: :joy: :joy: :joy:
پس همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم :joy:

روز دختر ديگه بايد مادر و پدرا به دختراشون كادو بدن :grin:

واسه من یکی که روز تولدم با زور و قهر و دعوا یادش میاد

دیگه خسته شدم نمیکشم. تنها دور از خانواده پاشدم بخاطرش اومدم هزار کیلومتر دورتر از خانوادم، تو یک شهر مرزی که کوچکترین وسایل رفاهی نداره اما کارش شده شبانه روز صحبت کردن با خانوادش و مشغول مشکلات و گرفتاری هاشون شدن گاهی اصلا یادش میره شخصی بنام همسر هم کنارش وجود داره به محض مشکل مالی یا کاری بر میخوره اون وقته دیگه مامانش نباید بفهمه میاد مخ من بیچاره میخوره

نه عاطفی نه جنسی هیچ فهمی از زندگی مشترک نداره و در مقابل اعتراض ادم هم نه صدایی بالا میبره نه دعوایی میکنه سکوت سکوت سکوت. کاش چیزی بنام ازدواج وجود نداشت اول ی مدت با طرف زندگی میکردی بعد میرفتی سر زندگی مشترک که ی عمر پاسوز نشی. گرفتار ی ادم که هیچی از انسانیت نمیفهمه. انقد دلم پر بود و کسی دور و برم نیست حرفی بزنم اومدم اینجا بی مقدمه واسه خودم تایپ کردم🙁

شما حامله ای

من؟؟؟؟

بله :blush:

نه. دو سال پیش بلافاصله بعد عروسی باردار شدم اما سه ماهگی سقط کردم

ینی شوهرتون اصن باهاتون حرف نمیزنه فقط میره سرکار میاد با خونوادش حرف میزنه

چرا حرف میزنیم اما بیشتر در مورد موضوعات کاری. چون خودمم شاغلم فقط در همین موارد. البته گاهی هم در مورد اینکه زن داییم به مامانم فلان چیز گغته یا عموم فلان تیکه پرونده😐

مادرشوهرمن ی گوشی دستش گرفته از دعوایی که با خانم های فامیل داره تا کوچکترین چیزا رو باید گزارش بده. :blush:

با شوهرت حرف بزن بگو از رفتاراش ناراحتی

از دست این مادرشوهرا

انقده میگگگگگگگگگم که دیگه خسته شدم. ادمی نیستم که ناراحتیم رو پنهون کنم گاهی یکی دو ساعت در مورد مشکلاتم حرف میزنم اما فقط نهایتا یک هفته اوصاع خوب شه

پیش مشاور رفتید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.