با کیست چند ماه طول میکشه تا باردار بشیم

سلام من کیست دارم و میخوام باردار بشم دکتر رفتم و قرص مدروکسی پروژسترون و متفورمین و کلومیفن نوشته پریودهامم تنظیم نیست.برج قبل قرصامو بجز مدروکسی مصرف کردم ولی باردار نشدم.قرص مدروکسی رو دیشب مصرف کردم تا پریود بشم.خیلی نگرانم۲۳سالمه و ۲ساله عروسی کردم

سلام عزیزم
کیستت از چه نوعه و چقدره اندازش؟؟؟؟

7mmداخل برگه سونوگرافیم نوشته شده

اخه منم کیست دارم چند ساله ولی دکترم اصلا دارو نداده بهم

سلام عزیزم
برای هیچ کس نمیشه تخمین زد که چه موقعی باردار میشه. در شرایط مطلوب شانس بارداری در هر ماه 25 درصده.
بهتره زیر نظر پزشک و طبق دستور داروهاتونو به موقع مصرف کنید تا انشالا به زودی جواب بگیرید

عزیزم عکس سونوگرافی تونو می تونید بفرستید؟

معمولا این داروها برای تنبلی تخمدان تجویز میشه
مطمئنین فقط یه کیست دارین؟ شاید پلی کیستیک داشتین که این داروهارو تجویز کردن

منم داشتم ولی این دارو هارو بهم نداد
ال دی برام نوشت ی ماه خوردم رفع شد

من پلی کیستک دارم.یعنی ممکنه اصلا باردار نشی

عزیزم با داشتن پلی کیستیک هم میشه باردار شد اما یکم سخت تره
باید داروهارو منظم استفاده کنید طبق دستور پزشک
ورزش منظم انجام بدید
تغذیه سالم داشته باشید
وزن تون رو به حد نرمال برسونید حتما
انشالا نتیجه می گیرید
استرس هم نداشته باشید

خیلی ممنون.هر چی خدا بخواد همون میشه

1 Likes

روز سوم پریودم رفتم ازمایش دادم.حالا این بده؟

دکترم بهم گفت تا سه ماه داروهاتو مصرف کن اگه باردار نشدی بیا پیشم.میشه چون من بکارتم حلقوی هست مانع بارداری بشه

نه عزیزم نوع پرده ربطی به بارداری نداره

برای فرستادن عکس باید روی گزینه پاسخ بزنید بالای این کادری که باز میشه چند تا گزینه هست که یکیش بارگذاری هست اونو بزنید

مال منم بکارتم حلقوی عزیزم الان باردارم

سلام زدم ولی میگه حجم فایل زیاد هست

اول عکس رو برای خودتون تلگرام کنید بعد از اونجا کپی کنید توی مامی گپ

عزیزم منم رحمم پلی کیستیک مثل شما الان یک سال تصمیم به بچه دار شدن گرفتم و 10ماهه که رفتم تحت نظر دکتر اولش بهم شبی دوتا متفورمین داد و دوفاستون که برای تنظیم پریودیه
الان سه چهار ماهه که دیگه برام قرص برای تحریک تخمک گذاری مینویسه و همچنین امپول , البته ماه اول که لتروزل خوردم متاسفاته امپولم اشتباهی زدن و اون ماه کنسل شد ماه بعدش لتروزل خارجی خوردم و امپولم زدم که دوتا فولیکول 18 داشتم دکترمم راضی بود ولی روز تخمک گذاریمو اشتباه محاسبه کردم و اون ماه هم ازدستش دادم حالا این ماه برام کلومفین نوشت میگفت برا پلی کیستیک ها این دارو بهتر جواب میده رفتم سونو چهارتا فولیکول 23,26,19,20 داشتم که دکترم خیییلی راضی بود و گفت تو دیگه هیچ مشکلی برا این ماه نداری و اگه شوهرت سالم باشه نتیحه میگیری
اینقد طولانی برات توضیح دادم که بدونی اگه خط درمانیتو درست دنبال کنی دارو روت جواب میده برام خییییلی دعا کنید 10 روز دیگه موعدم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.