با کلی ترس و استرس عکس رنگی گرفتم

سلام خانما این تجربه رو مینویسم برا کسایی مثل خودم که نیاز به راهنمایی دارن شاید به دردشون بخوره…من سه ماه بود دکتر برام عکس رنگی رحم نوشته بود من ازترسسس ودلهره نرفتم بعد سه ماه امروز رفتم بالاخره انجامش دادمممم هیچ مسکن و شیافتی هم استفاده نکرده بودم…ساعت هشت صبح رفتم واسه نوبت برام چیزای رو که نیازبود نوشتن گفتن برو ازداروخونه بگیر وصبحونت روهم بخور ساعت ده بیا مطب من ساعت ده رفتم بماند که چقدر دردسر کشیدم تا داروهامو گرفتم هرچی داروخونه میرفتم نداشتن…خلاصه ساعت ده که رفتم دوتا قرص دادن یکیش مفنامیک اسید اون یکیشم نیدونم اسمش چی بود خوردم بعدش دستشویی رفتم بعدشم رفتم براوعکس همین که خوابیدم روتخته گریم شروع شد خانمه بنده خدا کلی بهم دلداری داد بهم توضیح داد وبرام انجام داد نمیتونم بگم درد نداشت اذیت شدم واقعا ولی خب میشد تحمل کرد و همش ده دیقه هم طول نکشید بعدشم ده دیقه خوابیدم روتخته بعداروم بلند شدم رفتم بیرون پیش شوهرم تا دوسه ساعت دل درد متوسطی داشتم وخداروشکر الان چیزیم نیس

7 Likes

فدات عزیز خدارو شکر

1 Likes

شکر خدا که مشکلی نداشتی حالا دیگه یکی از دغدغه های فکری تون کم شد عزیزم موفق باشی ان شاالله

2 Likes

خب خداروشکر اینجوری لااقل خیالتون راحت میشه؟ چقد شد هزینه عکس رنگیتون؟؟ جوابش چیشد؟

1 Likes

اره راست میگن قیمت عکس رنگی چقدر میشه؟واینکه بیهوش هم میکنن.؟

هزینه ش شد۲۵۰براعکس۴۰تومن هم دارو :grin:البته اینجا که من رفتم اینجوری بود وگرنه دوجا دیگه زنگ زدم کمتر گفتن ولی دکترم گف برو پیش این

1 Likes

جوابشم باید برگردم ببرم پیش دکترم…حین عکس گرفتن دکتره بهم گفت احتمالا لوله هات باز باشه

1 Likes

عزیزم بستگی داره هرجا یه قیمت میگن…من شیراز سه جا زنگ زدم یکی دفترچه قبول میکرد میشد صدو خورده ای…یه جا بدون دفترچه گفتن۱۹۵غیرازداروها ولی اینجا که من رفتم۲۵۰هزینه عکس ازم گرفت ۴۰تومنم داروهام شد

2 Likes

ممنون گلم…اره خداروشکر حالا باید جوابشو ببرم به دکتر نشون بدم ببینم چی بگه

بیهوشی من پرسیدم گفتن فقط رادیولوژی فراپرتو باببهوشی انجام میدن

1 Likes

شرمنده یه سوال دیگه اگه لولها بسته باشه همونجا باز میکنن؟

عزیز من فراپرتو رفتم با دارو و بیهوشی حدود یه ۵۰۰ دراومد بیهوشیش ۱۵۰میشه

1 Likes

عکس رنگی برا چیه؟

لولها بسته باشه همونجا باز میشه؟

اون تختی که روش خوابیدی مثل تخت معاینه دکتر زنانه؟

اگه خفیف باشه بعله باز میشه اگرنه که کار به لاپارسکوپی می کشه

عاقا خوش بحالتون… من 40 دقیقه طول کشید… رسما مردم… :woman_facepalming:

عکس رنگی رو وقتی انجام میدن که احتمال میدن لوله فالوپ بر اثر عفونت سقط یا هر دلیل دیگه ای انسداد داشته باشه یا دچار پیچ خوردگی باشه… با ماده ای که تو یک یا چند مرحله تزریق می کنن لوله ها باز میشه

1 Likes

اگر چسبندگی زیاد نباشه بله با همون مواد حاجب باز میشه ولی اگر چسبندگی زیاد باشه میفرستن برای لاپراسکوپی
تختش تخت معمولی بود نه مثل تخت معاینه مال من تخت معمولی بود حالا باقی دوستان نمی‌دونم

گفتن اگه زیاد نباشه گرفتگیش بازمیشه با عکس…تختشم تخت معمولی بود ولی تخته ای بود ومحکم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.