با کدوم بخش تماس بگیرم؟

سلام دوستان من میخوام با بیمارستان تماس بگیرم و هزینه زایمان و اینکه هزینه اتاق خصوصی …بپرسم اما نمیدونم با کدوم بخش صحبت کنم با اپراتور ؟

1 Likes

برو تو سایت بیمارستان خودش،شماره ارتباط رو زده

2 Likes

آره می دونم گلم شماره را دارم ولی وقتی تماس میگرم میگن مثلا برای برقرای ارتباط با کلینیک دندان پزشکی یا کلینیک زنان و زایمان … و برقراری ارتباط با اپراتور که وقتی اپراتور وصل کردم یک اقا صحبت کردن الان باید از ایشون سوال کنم ؟

1 Likes

آره به اون آقاعه بگو وصل کنید بخش زنانو زایمان

2 Likes

آهان ممنون گلم :heart::heart::heart::heart::heart:

1 Likes

خواهش میکنم بعدش خودش وصل میکنه بوق میخوره پرستار همون بخش برمیداره

1 Likes

خب چرا کلید کلنیک زنان زایمان رو نمیزنی؟ یا همون که دوستمون گفت انجام بده

2 Likes

خوب خداروشکر :blush::blush::laughing:راستش مونده بودم چیکار کنم گفتم حتما به سوتی میدم :wink::joy:

1 Likes

کلینیک زنان و زایمان دکترا هستن یه کلینیکه جدا از بیمارستان
دکترای دیگه هم هستن
ولی بانی گپ میخواد بره واسه زایمان داخل بیمارستان

2 Likes

یعنی اگه کلید زنان و زایمان هم بزنم می تونم بپرسم خیلی ممنون :heart::heart:الان از یکی از این روش ها امتحان می کنم

نه عزیزدلم من خیلی شده اینطوری واسه زایمان نه
ولی جراحی داشتم زنگ زدم نوبت بگیرم زدم اپراتور گفتم وصل کنید جراحی مغزو اعصاب وصل کرد

1 Likes

خیلی ممنون مهربونم لطف کردی عزیزم الان تماس می گیرم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart: نمی دونی چقدر استرس داشتم گلم :blush:

1 Likes

قربونت بشم عزیزم:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

باید از بخش حسابداری بپرسی عزیزم
من خودم زنگ زدم از بیمارستان گفتم وصل کنن بخش حسابداری بعد از اونجا پرسیدم
بگو که دفترچه داری یا نه که متفاوته قیمتهاش

2 Likes

یا بقول دوستمون بگو وصل کن به حسابداری
چون میخوای قیمت بپرسی

1 Likes

گلم ممنون تماس گرفتم پرسیدم :sparkling_heart::sparkling_heart:

1 Likes

آره عزیزم پرسیدم :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

1 Likes

اها ، حق با شماست

1 Likes

باید با پذیرش تماس بگیری

1 Likes

فکرکنم باید وصل کنی زنان،زایمان اونا قطعا اطلاع دارن نداشته باشنم خودشون وصل میکنن به پزیرش یا اطلاعات

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.