با چه فیلمی گریه کردین ‌‌‌‌..؟

تعریف زیاد شنیدم ولی فک نمیکنم خوشم بیاد ازش

1 Likes

منم با این خیلی گریه کردم و تا یه هفته دپرس بودم

2 Likes

آره خیلی معروفه خصوصا واسه اینکه انگلیسی ت فول شه یه مدت تو ام بی سی پرشیا میداد

1 Likes

چقدر تحت تاثیر قرارمیگیری گلم

2 Likes

چون اینو میدونستم واقعی هستش خیلی حالم و بد کرد ولی کلا زیاد تحت تاثیر فیلمها قرار میگیرم

1 Likes

واقعی آره خدایی تاثیرش خیلی بیشتره

1 Likes

زیاد بوده…
اینایی ک یادمه
کوهستان سرد.اخرین سامورایی.فهرست شیندلر. و…

1 Likes

ندیدم اینارو

1 Likes

من باهرچی فیللمه زار ز‌دم :rofl:

1 Likes

دقیقا روزگار تلخ خیلی غم انگیز بود…بعدشم چوکوروا وقتی ک دمیر زلیخارو از بچه هاش جدا میکنه و مادرشوهرش تو تیمارستان بستریش میکنه کلا ب خاطر شرایط خیلی سختی ک تحمل میکنه همیشه گریم میگیره چند بارم ب خاطر غفور و زنش ک ب خاطر بچه دار شدن گریه میکردن منم گریم گرفت

1 Likes

ببین خیلی قشنگن

1 Likes

اره منم
خیلی قلبم به درد اومد

2 Likes

اره خیلی:cry:

1 Likes

من با خیلی از فیلمها گریه کردم به قول روانشناسا ظرف احساسیم پر هست و با خیلی چیزا گریه کردم موقعی که باردار بودم و بعد از زایمان که تبلیغ هم گریه ام میگرفت

1 Likes

با pk

2 Likes

بچه بودم وقتی بانو چویی مرد کلی عر زدم:-| مامان یانگومم همینطور
یکم بزرگتر که شدم روی بازیگرا کراش میزدم وقتی فیلم اون یارو کراشم یذره غم انگیز میشد من کل خونه رو خیس اشک میکردم :roll_eyes: :neutral_face: :joy: الان دیگه با هیچ فیلمی گریه نمیکنم فقط حس میکنم یجوری میشه دلم مثلا اون دیالوگ معروف که میگه وقتی همه زندگیت میشه یه دختر… :slightly_smiling_face: یا توی سریال دل قسمتی که شوهر مرسده دستگیر شد، شبی که ماه کامل شد، به وقت شام و…

2 Likes

شبی که ماه کامل شد

1 Likes

اولین بار با فیلم آخرین بازمانده خیلی گریه کردم . اما فیلم مسیر سبز بعد اینهمه سال میبینم یه بغضی ته گلو دارم نمیدونم چرا.

2 Likes

@MAH_O_MAHI

مرسی عزیزم :kiss::sparkling_heart::heart::kiss::heart::sparkling_heart:💁:rose: چرا کاربری شما این همه مدت تعلیق شده ؟:cry: انصاف نیس .

3 Likes

:joy::joy::joy: ای وای خونه رو آب برده

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.