با همسرم برنامه ریختیم

دیشب به همسرم گفتم خیلی وقته خودمون دوتا نبودیم باهم قرار گذاشتیم دوشنبه دوهفته دیگه یه بیرون دو نفری بریم بدون بچه بدون دغدغه بدون فکر بدون استرس در سکوت خودمون با خودمون خلوت کنیم

5 Likes

بهترین کار رو میکنید
از نظر روانشناسی هم نیازه که زن و مرد هر چند وقت یکبار برای بچه ها پرستار بگیرن و خودشون دوتا با هم وقت بگذرونن

5 Likes

اره پرستار شنبه و دوشنبه میاد شنبه ها چون بعد از چند روز میرم خیلی سرم شلوغه دوشنبه ین هفته همسرم نیست گذاشتیم دوشنبه بعدی

3 Likes

خوش بگذره :heart_eyes:

1 Likes

قربونت همین فکرش هم بهم انرژی مثبت داد حالا امیدوارم کار فرس پیش نیاد ما طبق برنامه پیش بریم

1 Likes

ان شا الله که طبق برنامه پیش میرید

1 Likes

بهترین کارو میکنید امیدوارم حسابی خوش بگذره:blush:

1 Likes

خوش بگذره :pleading_face::heart_eyes: کار خوبی میکنین :heart:

1 Likes

بهتون خوش بگذره و بهتریون روز زندگیتون باشه :heart_eyes:

2 Likes

وای بچه داری اینقد سخته بیرونم نمیشه بری

1 Likes

بهتون خوش بگذره:heart_eyes:

1 Likes

ممنونم

1 Likes

ممنون عزیز

1 Likes

خیلی ممنونم

1 Likes

چرا ولی بیرون با بچه دیگه البته هستن مادرایی که خانواده هاشون نزدیکن و بچه رو میگیرم ولی من از این نعمت محرومم و هیچکس پیشم نیست

2 Likes

ممنون عزیزمک

1 Likes

عزیزم بهترین کارو میکنین… هر دوتون خیلی روحیتون عوض میشه و انرژی میگیرید… منم چند ماه پیش به شوهرم پیشنهاد دادم که کلا از تهران خارج شیم دو روزه رفتیم شمال بچه هاهم به مامانم و خواهرم سپردم وقتی برگشتیم واقعا حالمون خییلی خوب بود

1 Likes

اهان راستی من یه حس خیلی خوبی به شما دارم شما رو تو گپا میبینم انرژی مثبت میگیرم… :heart_eyes:

1 Likes

عزیزم بیرون میشه رفت ولی بچه هم باهاته دیگ خلوت دونفری حساب نمیشه

2 Likes

چقدر خوب حالا ما اینقدر دورنمیشیم فقط چند ساعت

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.