با ماهی تکه تکه شده نمیشه شکم پر درست کرد؟

دایره دایره ان تیکه بزرگه نمیشه مواد لاشون بزارم تو فر

نه دیگه ولی مواد رو بمال رو ماهی بذار فر فقط شعله بالا رو نگیر موادش بسوزه :sweat_smile:

2 Likes

بدبختی گوزل فرم هست دماش زیاده:joy:

عیب نداره گریلشو روشن نکن

1 Likes

میتونی حشو بریزی رو خود ماهی تیکه ای بزاری تو فر…بد نمیشه مث همونه.تازه سریع تر پخته میشه

2 Likes

دیدم جنوبیا اینجوری مواد میزنن رو ماهی میپزن اسمشو یادم نیس میتونی تو مایتابه هم درست کنی فرق نداره

1 Likes

اها اسمش همینه حشو جالب و خوشمزس

2 Likes

نه فقط دکمه بالا و پایین و لامپ داره

1 Likes

چند تا طبقه داره توش بذار پایین ترینش

1 Likes

یه طبقه:joy::joy::joy::joy:

ماهی گاهی حشو جدا درست میکنیم.ماهی هم تیکه ای سرخ میکنیم.
همون میشه:heart_eyes::heart_eyes:
بسیارررر خوشمزه

2 Likes

:joy::joy::joy::joy: پس دیگه هیچی خودت یکاریش بکن

1 Likes

من تاحالا نخوردم من الان گردو زرشک گشنیز سیر رب انار دارم خواستم درست کنم ولی تکه تکه ان

1 Likes

ما حشو اینجوری درست میکنیم که…سیر و پیاز و تفت میدیم بعد سبزی ماهی ک شامل گشنیز و شنبلیله س ک قبلا سرخش کردیم بهش اضافه میکنیم.ادویه هارو میزنیم و فلفل هندی م میریزیم.بعد اب تمر هندی میزنیم و میزاریم جا بیوفته.گردو و زرشک و اینا سلیقه ای…ما جنوبیا اینجوری درست میکنیم…
بعد ماهی نمک میزنیم بعد ک نمک زدیم نمک هاشو میشوریم بعد میزاریم خوببببب ابش بره.بعد این مواد رو میزاریم روش…البته من خودم قبلش باز نمک میزنم و کمی فلفل سیاه.بعد مواد میزنم بهش میزارم تو ظرف تو فر.زیر ماهی م پیاز حلقه ای میزاریم.
اگر خاستم سرخ کنم باز تو تابه میزاریم و کنار پیاز و سیر و چهارچاق میکنیم ک موقع سرخ شدن بوش به ماهی بده.خ خوب میشه.

2 Likes

خود ماهی خ مهمه واسه شکم پر…
شوریده و شانک من خ دوس دارم واسه شکم پر…
هامور و صافی و مزلک واسه سرخ عالی…
سنگ سر هم واسه قلیه…
ایییی واییی حیف ویار دارم علاقه به ماهی ندارم فعلا نمیتونم بپزم…
این ماهی هااااا عالیه طعمشون:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

1 Likes

کجایی هستی…‌این ماهی ها برا جنوبه…فک نکنم بقیه شهرا باشه ازشون

1 Likes

عوافی:smiley:

2 Likes

چی نوشتی ؟عوافی!

2 Likes

مام حشو میزنیم همه اینارو میزنیم ولی سبزی و پیاز و سیرو تفت نمیدیم اینجوری میزاریم رو ماهی کباب بشه خیلیی خوشمزه میشه تفت بدی نزش یجوری میشه

2 Likes

هرکسی یه جور درست میکنه.ما اکثر تو فر درست میکنیم…اینجوریه.

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.